Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#medycyna #lekarskieporady #nowotwory #rak #rakcontent
Od 4 miesięcy nieprzerwanie mam problemy z jelitami. Stolce są małe, poskręcane, czasem cienkie, a czasem nie są w ogóle zbite w żadną formę. Jem coraz mniej, bo po każdym jedzeniu jestem wzdęty, najchętniej tylko piłbym płyny. Rok temu po jednorazowym zatwardzeniu krwawiłem świeżą krwią przy oddawaniu stolca przez parę dni. Te problemy w tym roku również zaczęły się od zatwardzenia i krwawienia, ale tym razem tylko jednorazowo. Przeszukując internet pod kątem tych objawów jestem prawie pewien, że to nowotwór jelita grubego, chociaż mam dopiero 24 lata. Nie potrafię się zebrać w sobie, żeby udać się do lekarza ze strachu przed diagnozą i przed opowiadaniem o tych wstydliwych objawach. Nie wiem w sumie po co o tym piszę, chyba dlatego, że nie mogę z nikim innym o tym porozmawiać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#medycyna #lekarskieporady #nowotwo...

źródło: comment_uGfAFuh4Er9tqVeRyuITNhyPz3XewvAd.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
y udać się do lekarza ze strachu przed diagnozą i przed opowiadaniem o tych wstydliwych objawach. Nie wi


@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś z Wrocławia albo okolic? Jak coś to mogę polecić mega dobrego lekarza od tych spraw.

Często przy raku jest też spadek wagi. Jeżeli to też ma miejsce u Ciebie to leć szybko na badania.

Ostatnio przerabiałem problemy z jelitami vs lekarze więc mogę coś podpowiedzieć.
jonik - > y udać się do lekarza ze strachu przed diagnozą i przed opowiadaniem o tych...

źródło: comment_hmEi7OouQ1qSYOUmZU1AYyg9VUxHy3CM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: po pierwsze: nie musisz mieć wcale RJG. po drugie: nawet jeśli, to ten nowotwór się całkiem dobrze leczy, szczególnie wykryty we wczesnym stadium (czytaj: jak najszybciej). po trzecie: lekarz widział już całą masę odbytów, naprawdę twój nie zrobi na nim żadnego wrażenia. jeśli naprawdę się wstydzisz, to zapisz się, wydrukuj ten post i mu pokaż... potem będzie płacz, że trzeba było iść, ojoj jaki byłem głupi. ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz