Wpis z mikrobloga

Nie będzie picrel z kilku powodów, jednego można się domyślić z treści. Przyszło lato, zrobiło się gorąco, więc na ulice wyległy skąpo ubrane niewiasty. Uciecha dla oka, bo kto pogardzi ładnym, zadbanym, opalonym ciałem? Chyba że mieszkasz w #uk i masz o wiele za dużo lat by obcinać wzrokiem 12-latki, które po ulicy chodzą w majtkach odsłaniających pośladki (!!!) i topach ledwo zakrywających dopiero co kiełkujące piersi. Dziecko jak dziecko, mały rozumek, ale drodzy rodzice -- czy was już doszczętnie popier...? Żeby chociaż te dzieci były w ten sposób ubrane do zabawy przy mini basenie w ogrodzie, to nie ma problemu, ale one chodzą tak po ulicach, dumnie prężąc swoje "walory", podczas gdy rodzice (zazwyczaj matka) robią zakupy w okolicy lub plotkują z sąsiadką. W Polsce to samo czy rodzice bardziej ogarnięci? #gorzkiezale #dzieci #rodzicielstwo
  • 20
@dolOfWK6KN są Karyny z gimbazy co chodzą ubrane jak tirówki ale to raczej patologia, nikogo normalnego one nie obchodzą.

Dziewczyny się ubierają normalnie. Większość przynajmniej. Jak jest 30 na dworze to przecież nie będą chodzić w golfie i długich spodniach, najczęstszy strój to jakaś sukienka do kolan.
@Esubane: Oczywiście, że nie będą chodzić w golfie i długich spodniach, ale to co zobaczyłem w ostatnich dniach to przesada. Gdyby te dzieci były starsze, to bym zrobił zdjęcia i tu wkleił do oceny, ale wolę nie ryzykować. Wyobraź sobie na manekinie (( ͡° ͜ʖ ͡°)) Majtki, zwykłe majtki nie stringi, które kończą się 1-2cm nad miejscem przejścia pośladków w uda, efektywnie odsłaniając pośladki? I bluzeczki, które
Żeby chociaż te dzieci były w ten sposób ubrane do zabawy przy mini basenie w ogrodzie, to nie ma problemu, ale one chodzą tak po ulicach, dumnie prężąc swoje "walory"


@dolOfWK6KN: Jaka to ma być niby różnica? Ja widuję w okolicy, podobnie porozbierane i to jeszcze młodsze, i mi to absolutnie nie przeszkadza, kto ma wulgarne myśli na widok skąpo ubranego dziecka, gdziekolwiek ono nie przebywa, to jego problem. Usuń konto,
@widzialem_juz_wszystko: Czym się różni strofowanie dzieci od zmuszania kobiet? Niczym, absolutnie niczym. Nie mam sił ani ochoty by prowadzić taką dyskusję, więc miłego dnia.

@kannah34: Gdyby były jeszcze młodsze, nie byłoby problemu. To są dorastające dzieci chwalące się anatomią. I to też nie one są problemem, chodzi mi o rodziców którzy puszczają swoje pociechy w takich strojach na ulicę. Nie mam wulgarnych myśli na widok skąpo ubranego dziecka, mam wulgarne
@dolOfWK6KN: Co do odpowiedzialności zbiorowej, to chodziło mi o inny twój wysryw na temat wycinania wszystkich muzułmanów w Europie. Możesz się nawet wyprzeć, bo mod to szybciutko wtedy usunął.
Aha i skąd pomysł, że taka dwunastka chwali się anatomią? To twój subiektywny punkt widzenia, nie radze się tym tutaj chwalić. Polakom zostało wbite do głowy, że krótkie szorty=wyzywający, seksualnie ekspansywny rodzaj odzienia a przeciętny buszmen by na to szczał.
to chodziło mi o inny twój wysryw na temat wycinania wszystkich muzułmanów w Europie. Możesz się nawet wyprzeć, bo mod to szybciutko wtedy usunął.


@kannah34: Nie zapamiętałaś całości, więc sobie dopowiadasz, bo przecież za słowa w necie nie grożą konsekwencje. Wysryw był na temat odpowiedzialności rodziny za wychowanie terrorysty, nie o wycinaniu wszystkich muzułmanów w Europie. Tak jak w tym przypadku jest o odpowiedzialności rodziny za wyuzdany ubiór nastoletnich dziewczynek w
są do dzisiaj miejsca na świecie, gdzie lata się z gołą dupą


@Wujek_Fester: I ile jest takich miejsc w przestrzeni publicznej?

bo problemem nie jest goła dupa tylko to, jak na nią ktoś reaguje.


Ameryki nie odkryłeś, tak było, jest i zawsze będzie. Bo ludzie są różni, całe szczęście.
@dolOfWK6KN: Sorka, nadal odpowiedzialność zbiorowa.

"Szczę" na standardowy ubiór który widuję codziennie, tak samo jak buszmen, który codziennie widzi nagie piersi i stały się dla niego standardem.


Trzeba takie standardy tu wprowadzić, i to koniecznie!
Ale frywolne nastawienie do ubioru zakładanego na co-dzień nie ma związku z większą liczbą nastoletnich ciąż w UK to ty wiedz.
@widzialem_juz_wszystko @Wujek_Fester: Po raz drugi w ciągu ostatnich dwóch tygodni zostałem bezpośrednio lub pośrednio nazwany pedofilem na Wykopie. Pierwszy raz dlatego, że czepiłem się semantyki wyrażenia i stwierdziłem, że seks z 14-latką raczej nie jest pedofilią, tylko hebefilią. To wystarczyło by jakaś urażona niewiasta nazwała mnie jawnym pedofilem. Drugi raz, teraz, gdy skomentowałem debili rodziców, którzy puszczają swoje nastoletnie pociechy w wyuzdanym stroju pośród ludzi. Dobrze się czujecie?

Teraz wiem, że
@dolOfWK6KN:

Spokojnie, trolluję Ciebie trochę.

Medycyna odróżnia pedofilię od hebefilii, definicja do znalezienia na wikipedii i tu masz 100% racji.

W dawnych czasach posiadanie dzieci przez 14-latki było również czymś normalnym, dziewczynka stawała się kobietą wraz z pierwszą miesiączką i jest również czymś normalnym w wielu miejscach świata w naszych czasach. Obecny konsensus to wypadkowa naleciałości historycznych, kulturowych, środowiskowych etc.

Ja wychodzę z założenia, że ludzie mają własne mózgi a niejeden