Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #seks #zwiazki #podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu
POWAŻNE
Prawie ćwierć wieku here a wciąż jestem prawikiem. Sęk w tym, że IMHO nie jestem klasycznym przykładem #!$%@?. Ja w zasadzie to nigdy żadnej nie podrywałem xD, więc chyba nie ma się co dziwić. W sumie nie wiem czemu nigdy nic nie próbowałem (nie mam pojęcia, niskie libido? ale przecież waliłem od zawsze dość często), tylko różowe mają branie będąc przy tym całkowicie biernymi. Niestety przez to mam w #!$%@? kompleksów, bo wiadomo jak wszyscy traktują dwudziestokilkulatków mających gorsze skille w podrywie od gimnazjalistów. Nie jest tak że wstydzę się odezwać do różowych, po prostu nie jestem wielce dynamiczny i nie umiem into small talk poznając nowe osoby, nie odzywam się wtedy zbyt wiele choć z czasem się rozkręcam. Tak samo rzadko się odzywam w grupie znajomych większej niż kilka osób. chyba po prostu nie jestem zbyt dynamicznym niebieskim. Dla waszej wiadomości dodam, że jestem przeciętnego wyglądu, dość szczupły (skinny fat) i dość niskiego wzrostu.
Mam pytanie do wykopowych ekspertów od wszystkiego: jak byście to skomentowali i jakie są moje szanse na normalność? Ciekawi mnie jak zidentyfikowalibyście mój profil osobowościowy (chociaż powyżej sam zakwalifikowałem się jako ktoś niezbyt dynamiczny). Jestem również ciekaw czy wyjście ze #!$%@? w moim przypadku będzie trudniejsze od przypadku kogoś kto boi się wychodzić z domu, wstydzi się odezwać do różowych, jest nieumytym grubasem z kucem etc.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Pobierz
źródło: comment_Q23uhOqTcjzG5WP09h8MPxaKJVJeYATs.jpg
  • 11
Niestety przez to mam w #!$%@? kompleksów, bo wiadomo jak wszyscy traktują dwudziestokilkulatków mających gorsze skille w podrywie od gimnazjalistów.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli to, że jesteś prawiczkiem i singlem Ci nie przeszkadza - to ok ,nie ma problemu, nie przejmuj się opiniami.
Ale z tego co piszesz masz przez to kompleksy, to rada jest jedna - przestań być prawiczkiem.
Instrukcje masz tutaj: http://beztabu.com/showthread.php?t=40687
@AnonimoweMirkoWyznania: A moim zdaniem jesteś duuużo bliżej wyjścia ze #!$%@? niż myślisz. Twoim problemem, jak sam zauważyłeś jest kompleks prawictwa. Zastanów się, czy pójście na roksę pomoże Ci z niego wyjść. Jeśli dojdziesz do wniosku, że tak to nie ma co się zastanawiać - dzwoń i bzikaj ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja uznałem, że akurat mi to nie pomoże, więc idę inną drogą. Jak ktoś wcześniej pisał
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. Wkurza mnie to gadanie o jakimś expie typu "jak mam 25 lat i jestem prawikiem to #!$%@? już po ptakach", w przypadku faceta, seks to banał, całą wiedzę możesz dosłownie zaciągnąć z neta a potem ją wcielić w życie, gorzej mają kobiety bo muszą się nauczyć orgazmu, a jak za szybko dochodzisz to w dzień kiedy wiesz, że będzie seks, gruszysz tyle ile potrzebujesz, żeby się póżniej popisać w