Wpis z mikrobloga

Po wczorajszym koncercie System of a Down w #krakow naprawdę przestaję rozumieć niektórych ludzi. Płacą grubą kasę za bilet, aby zobaczyć zespół na żywo, a przez cały koncert trzymają tylko swoje telefony komórkowe w górze i oglądają koncert przez ekran. Naprawdę zależy wam bardziej na wrzuceniu nagrania na fb w gównianej jakości, aby znajomi zazdrościli, niż na obejrzeniu zespołu na żywo? Macie wy rozum i godność człowieka?

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #muzyka
  • 23
@byferdo: mam wrażenie że to całe nagrywanie przez większość koncertu zdarza się na koncertach bardziej znanych zespołów, ooo, bo to w końcu SOAD i się trzeba pochwalić. byłam na koncercie Riverside w Kato i Antimatter w Wawie i tam ludzie się tak nie zachowywali, czasami ktoś wyciągnął telefon na minutę i tyle. nawet taki kurdupel jak ja mógł wszystko dobrze zobaczyć, bo nikt mi wciskał komórki przed ryj.
@byferdo nie chadzam na koncerty więc nie wiem czy to możliwe. Ale wydaje mi się, że to nie jest nic trudnego trzymać telefon w łapie, a patrzeć się na koncert normalnie. Nie wiem. Tylko tak gdybam.
Niestety to jakiś rak dzisiejszych czasów. U córki na "koncertach" w szkole muzycznej wszyscy robią dokładnie to samo. Co gorsza, w "normalnej" szkole na dniu matki było to samo. Ludzie świeżo po pracy - 15.30 i wszyscy telefony w górze, pachy na wierzchu...