Wpis z mikrobloga

Hej, zamierzam kupić OnePlus5 z oficjalnej dystrybucji i mam pytanie, jak wygląda sytuacja z fakturą na działalność?
Jest taka możliwość? Rozliczał to sobie ktoś przy jednoosobowej działalności?

#oneplus
  • 18
@Warrtain: no proszę Cię. Oba chinole, przy czym xiaomi dba o wizerunek a oneplus to dziecko na rynku. Xiaomi ma support we Wrocławiu a OnePlus ma PL w dupie :P
@npsr no jakoś n słyszałem żeby były problemy z gwarancją od op, że nie srają milionem produktów jak xiaomi to nie znaczy ze jest dzieckiem, z 5 lat ma a poza tym to jest podmarka oppo które jest na 5 miejscu jeśli chodzi o telefony, xiaomi jest niżej
@Warrtain: nie będę się sprzeczał, ale mam mnóstwo sprzętu od xiaomi i nie narzekam.
@matigt: miałem mi4 ale niestety mi #!$%@? nieco po gwarancji. Mam note 3 prime i śmiga jak ta lala :)

Zato kumpel miał OnePlus 3 i wywalił do kosza... teraz ma mi5 i jest zadowolony. Ja niebawem przesiadam się na mi mixa :)
@FeniEnt: czemu na chama? Ja jestem zadowolony, moi znajomi też, więc polecam :) Nikt nikogo, do niczego nie zmusza, to tylko propozycja :) Każdy ma swój rozum i wybierze to, co chce. Ja tylko podrzucam alternatywę :)

@Warrtain: już nie pamiętam, mogę zapytać, ale z tego, co kojażę to narzekał, że niewygodny, że dźwięk taki se, chyba jeszcze aparat mu nie leżał. Przesiadał się z jakiejś xperii
@npsr: No na chama. Wpis nie byl pytaniem o to jaki telefon kupic, tylko dokladnie o OnePlus 5. Ktory jesli utrzyma trendy poprzednich modeli, to bedzie najlepszym telefonem w swojej polce cenowej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FeniEnt: wpis był pytaniem o fvat. Xiaomi można kupić na firmę bez problemu z polskiej dystrybucji a z oneplus już tak niema, więc nie sądzę, żeby to było na chama :)
Po prostu podałem alternatywę. OP i tak zrobi, co będzie chciał :)