Wpis z mikrobloga

Kumple powiedzcie czy na tym etapie gry, tj. początek aktu IV takie staty są spoko czy raczej po drodze coś popsułem? :) Gram sobie rekreacyjnie co 2-3 dni więc podejrzewam, że może być kiepsko. Kwestia jak bardzo :)
W akcie III zdarzały się lokacje gdzie szedłem jak burza a w innych ginąłem w ciągu sekundy.

Character
Offence
Defence
Misc
Charges

Schemat ataku z użyciem skilli wygląda mniej więcej tak:
1. Wpadam z Decoy Totem i Molten Shell
2. Rzucam Conductivity
3. Rzucam Spark(z Added Fire Dmg i Knockback) albo walę Lightning Strike (z Added Fire Dmg i Accuracy Support)
4. Jak się zrobi młyn to mam jeszcze Vaal Spectral Throw + Elemental Damage Support i bardzo szybki Flame Surge

Ma to sens czy zaczynać od nowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pathofexile
  • 8
@berti: cumplu, jeśli zaczynasz grę to najlepiej korzystaj z gotowych buildów, bo w później sobie nie dasz rady. :-), Grasz na Legacy czy na Standardzie? Może coś będę miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sierzchula: Dla zabawy, ale byłem ciekaw ile więcej można wycisnąć na tym etapie. Kombinowanie ze sprzętem i skillami też daje frajdę :)

@PrawyKuba: Legacy, ale kompletnie nie czaję czym co od czego się różni, nie ogarniam handlu, gildii i ogólnej interakcji z czymkolwiek. Pobrałem, zacząłem grać i tyle. Bez czytania poradników, instrukcji, itp ;)
@berti: Legacy jest ligą tymczasową, kończy się bodajże w lipcu, wtedy postacie przechodzą na standard i zaczyna się nowa liga, na której zaczynasz od zera, graj na ligach, bo ciekawiej. Co do gildii, to jest wypokowa, na belce tagu masz info. No i odnośnie postaci to naprawdę polecam skorzystać z gotowego buildu, chociaż na początku, bo później na merciless i na mapkach będziesz sobie pluł w brodę, bo będzie za ciężko.
@berti: Na tym etapie ocena twoich statystyk nie ma sensu, bo:

1. Nie rozlokowałeś nawet polowy pasywów w drzewku i punktów Ascendancy. Ten build jest niepełny więc nie ma co oceniać.
2. Chodzisz w #!$%@? ekwipunku, który też ma wpływ na końcowe wartości.
@berti: Spark to czar, Lightning Strike to atak, Spectral Throw też. Flame Surge nie wiem kiedy używasz. Chyba raz na sto lat.

Added Fire Damage zwiększa obrażenia bazowane na fizycznym dmg. Spark jest elektryczny. To nie ma jakiegokolwiek efektu. Knockback jest praktycznie tylko dla zabawy.

Efekt Weapon Elemental Damage Support też jest żaden bo bardzo wątpię, że masz itemy z bonusami do żywiołowych obrażeń. A gdyby nawet to to i tak