Wpis z mikrobloga

@Vuko__Drakkainen: to jak wiesz to po co pytasz?
jak cos nie jest autorskie to bez sensu to wrzucac i powielac rzylion razy, bo wszyscy juz to i tak widzieli
dodatkowo prawa autorskie, jak wrzuca sie cos z innej strony (co nie jest nasze) to kultura nakazuje, zeby przynajmniej zamiescic source
@Vuko__Drakkainen: xDDDDDDDDDDDDDDD
a nie no, sorki, jak 8 plusow dostal to wycofuje moje oskarzenia i jednoczesnie jestem za rozprzestrzenianiem tego samego contentu wszedzie po pierdyliard razy, 1 content spam ftw!!11
zaskakujace, ze przyczepiles sie praw autorskich, a pominales savoir vivre odnoszenia sie do oryginalnego zrodla przy powielaniu tego samego materialu i odwolywania sie do niego
widac, ze komus tutaj zabraklo potencjalu na wyzsze wyksztalcenie Xd
a jezeli myslisz, ze eleague bedzie
@Vuko__Drakkainen: ale zamknij #!$%@? i naucz sie szacunku jak do mnie piszesz, bo juz mnie #!$%@? takie #!$%@? bez sensu i balansujesz na granicy czarnolisty
nie obchodza mnie inne tagi i chcialbym, zeby bylo TUTAJ co ogladac, szanuje gosci jak perlo i piaer(?), ktorzy staraja sie cos zrobic sami, a ludzi, ktorzy nie zadadza sobie nawet trudu, zeby dodac jakis smieszny podpis, cokolwiek, zeby zamiescic oryginalne zrodlo przy wrzucaniu SAMEGO gifa