Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabeli
Z okazji otwarcia naszej strony(nie parasola ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk) pozwalającej usprawnić filtry rodzicielskie robimy #rozdajo
Do wygrania 2 myszy gamingowe Roccat Lua o regulowanej precyzji 200-2000 DPI
Losowanie w niedzielę o 20:00 przy użyciu mirkorandom.

Zasady:
Pierwszą mysz wylosujemy wśród osób, które zaplusują ten wpis.

Drugą mysz wylosujemy wśród osób, które skatalogują 100 zdjęć w specjalnym konkursie tylko dla wykopu: LINK
Prosimy rejestrować się na ten sam login co na wykopie.
Dając plusa i katalogując zdjęcia masz podwójną szansę na wygraną.
Oprócz tego, punkty które zdobędziesz w powyższym konkursie liczą się także w naszym konkursie głównym, w którym do wygrania jest Play Station 4.

Zielonki też mogą brać udział. Wysyłka na nasz koszt.

#safeinternet
Pobierz s.....t - Mirki i Mirabeli
Z okazji otwarcia naszej strony(nie parasola ( ͡° ͜ʖ ͡°) ...
źródło: comment_JPkOCUGOtGvSwBvUjtMpJa7X1Lo2ABSw.jpg
  • 17
@safe-internet: Złe miejsce wybraliście do szukania ludzi. Ci stąd jakiekolwiek animowane zdjęcia traktują gorzej niż hardcorową erotykę :)

EDIT: Właśnie zobaczyłem, że dałem ciała. Dotarłem tylko do linku, a później już pobieżnie przeleciałem tekst i przegapiłem wiadomość, że trzeba mieć ten sam nick ;/ No i dałem inny, bo z tego co na wykopie już nei korzystam. Damy radę się jakoś dogadać ;)?
@safe-internet: na małym ekranie mi to na co innego wyglądało ;) to jedna nieprawidłowa odpowiedź potrafi wyzerować 400 poprawnych?
Nie lepiej zrobić statystycznie i wrzucać obrazki kontrolne co jakiś czas i np po przekroczeniu 20% nieprawidłowych odpowiedzi zerować?
@keltan: Zależy nam na odpowiedziach wysokiej jakości. Więc tak - nawet jedna niepoprawna odpowiedź może wyzerować 400 poprawnych.
Popatrz na to jak na grę w oczko: musisz zdobyć jak najwięcej punktów, ale jak przedobrzysz, to nie masz nic ;)
@safe-internet: Rozumiem, tylko pytanie bo odczucie co powinno być cenzurowane jest dosyć subiektywne wiele zależy od kontekstu danego zdjęcia np, kobieta w stroju kąpielowym nad jeziorem nie ma tutaj żadnego problemu, ta sama kobieta w stroju kąpielowym rozkraczona na łóżku budzi inne emocje, z tym że dla jednych będzie to powodem do cenzury dla innych nie, jak sobie radzicie w takiej sytuacji?

Do czego zmierzam czy was soft ma za zadanie
@keltan Dobre pytanie. Chcemy aby nasze oprogramowanie brało pod uwagę również kontekst zdjęcia i inne czynniki.
Ale jak słusznie zauważyłeś, są zdjęcia, które mogą być różnie ocenione nawet przez dwóch zawodowych moderatorów. To są zdjęcia, które budzą wątpliwości.
Takie zdjęcia nigdy nie zostaną użyte jako walidacyjne - przez algorytm sprawdzający poprawność odpowiedzi.
W związku z tym za zdjęcia "wątpliwe", nie zostaną odjęte punkty.