Wpis z mikrobloga

@miczal pracuje na budowie i nie mam pękniętej szybki, może po prostu nie jestem kaleką co puszcza telefon przy pierwszej lepszej okazji?


@Igrekpl:

Trzy czwarte osób pracujących na budowie ze smartfonem w kieszeni też ma rozwalone szybki...


Nie mam dokładnych danych, ale przez "trzy czwarte" miałem na myśli "sporo" - nie "wszystkich". Gratuluję, że należysz do tej mniejszości! Jest to pewne osiągnięcie, ale nie spoczywaj na laurach!
Oczywiście chciałbym z tej
@Shanny: może też chodzi o to, że skoro są ładne i popularne to częściej korzystają ze swoich telefonów tzn. rozmawiają z większą ilością osób, robią sobie więcej zdjęć na insty i fejsy w różnych lokalizacjach, a jak telefon jest w ciągłym ruchu to łatwiej go uszkodzić czy zostawić w miejscu stwarzającym zagrożenie upadku.
@Shanny: Ja mam taką teorię po tym, jak zauważyłem gdzie te ładne popularne dziewczyny noszą telefony. Przeważnie mają jakieś obcisłe spodnie, a telefon noszą w... tylnej kieszeni. Dodać do tego lekki nieogar, usiądzie taka na dupie i dziękuję, mamy pęknięty telefon. xD
O ludzie, ale się rozgadaliście. To nie jest pytanie o sprawy światowej wagi. Po prostu zauważyłam, że w sumie każda ładniejsza i popularniejsza laska ma rozbitą szybkę i zwróciłam na to uwagę. Naprawdę nie musicie mi tłumaczyć, że moja obserwacja nie jest na poziomie rozprawy w poważnym piśmie naukowym ani że nie każda ładna dziewczyna ma rozbitą szybkę w telefonie. To jest luźne pytanie, serio. Tak samo częściej widzę rozbite szybki u
@Shanny no chyba sama sobie odpowiedziałaś. Popularność przekłada się na częstsze używanie telefonu więc ryzyko zniszczenia rośnie.