Wpis z mikrobloga

@Shanny: cholerny telefon. Miało być: nie jestem ładna ani popularna, szybkę mam zawsze pękniętą, bo telefon wypada mi z łap jak robię zdjęcie widoczkom na rowerze lub próbuję odebrać w biegu. Podejrzewam, że u nich powód ten sam, tylko zdjęcia robią czemuś innemu.
  • Odpowiedz
@Shanny: Jak Adel pisał- część kupuje dla szpanu uszkodzone ajfony, bo nie stać ich na nówki. A reszta, wieczna impreza na wiecznej bani, doposaża rynek wtórny uszkodzonych telefonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shanny raz taka dziewczyna chciała ode mnie telefon, żeby wpisać swój numer. Wzięła ten telefon i podczas wpisywania numeru go upuscila :/ Podniosłem i zobaczyłem wgnieciony róg ramki i już jej drugi raz telefonu nie dałem. Chciała mnie zaprosić na kawę, ale powiedziałem jej, że nic z tego.

Kilka dni później napisała do mnie jeszcze na fb z przeprosinami i powiedziała, że wspólny znajomy ma mi przekazać od niej butelkę w----y.
  • Odpowiedz
@Shanny: Jaki ból d--y w odpowiedziach :D.

Bardzo dużo osób ma popękane szybki w telefonach, a to że widzisz to tylko u takich dziewczyn/kobiet to zwyczajnie Efekt potwierdzenia. Ostatnio w trakcie grilla u znajomej, jej córka przez przypadek strąciła jej ze stołu telefon - szybka się roztłukła. Nie trzeba być (jak prawie wszyscy w tym poście uważają) "szaloną imprezowiczką" :D. Trzy czwarte osób pracujących na budowie ze smartfonem w
  • Odpowiedz
@Shanny jak kiedyś próbowałeś robić selfie to dobrze wiesz ze jedna ręka ciężko trzyma się telefon. Podejrzewam ze większość laseczek robi takie zdjęcia w kiblu. W kiblu na podłodze sa płytki. Myślę że sam domyślasz sie już, dlaczego szybko sa czasto stłuczone
  • Odpowiedz
@Shanny: Bo zamiast normalnie schować telefon, wsadzają sobie je do połowy w majty albo do kieszeni, gdzie 3/4 wystaje. I tak cud, że w ogóle te telefony jeszcze mają. Może złodzieje na kradną potłuczonych.
  • Odpowiedz