Wpis z mikrobloga

Myślę, że nie tylko ten pogląd Korwina uległ zmianie.

@jacekKobr To Korwin wcześniej popierał zboczeńców?

Zauważ, że mówi coś o podrzynaniu gardeł, a wcześniej wyraźnie mówił, że przeżycie i bezpieczeństwo nie są istotne.

Że co? Co ma bezpieczeństwo do mówienia o podrzynaniu gardeł?
@Bartpabicz: wybacz, nie zamierzam być biegłym z korwinistyki. Dogłębne analizowanie pierdów Janusza to wg mnie skrajny masochizm. Dziadkowi nie podoba się to jak ubrali swoje dziecko rodzice i podburza podległy mu motłoch. Ale przeciwko wydawaniu za mąż 5latki nic nie miał. Hipokryta i tyle.
@dziaru: nikt Ci nie każe go śledzić. Miej po prostu na tyle samokrytyki, żeby po wykazaniu, że na 'korwinistyce' się nie znasz (co sam przyznałeś), wycofać się z krzywdzących i nieprawdziwych stwierdzeń w tej sprawie. Korwin nie chce odebrania praw rodzicom, a Ty w swoim poście zwyczajnie kłamiesz (jak mniemam - podkreślam - nieświadomie).

Akurat materiałów Korwina, do których możesz się przyczepić, masz multum.

To co, przeprosisz za wprowadzanie w błąd?
@Bartpabicz: pisałem o korwinistyce, czyli nauce polegającej na odkręcaniu wypowiedzi Korwina w taki sposób, żeby wyszło, że nie powiedział tego co powiedział.
Tak jak pisałem wyżej, Korwin ma ból dupy o wychowanie dziecka przez rodziców (bo przecież rodzice wyrazili zgodę na to jak dziecko wygląda, a nie jakieś lgbt...). O tym, że chce im odebrać prawa nic nie pisałem. Pisałem, że podburza kuców i odgraża się co nijak ma się do
@Bartpabicz: no i gdzie w tej wypowiedzi sugestia, że Korwin chce odebrać im dzieci? Przecież to, że dziecko nie jest własnością rodziców nie znaczy, że trzeba je im odebrać.
Korwin uważał, że rodzic ma prawo wychowywać dziecko jak mu się podoba i nikomu nic do tego. Ani państwu, ani innym ludziom. A tutaj dziadka ostro zapiekła dupa jak rodzice postanowili przebrać synka za dziewczynkę. Jeśli nie widzisz w tym hipokryzji to