Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki z Krakowa,
Mój #rozowypasek od jakiegoś czasu zmaga się z problemem znalezienia nowej pracy. Aktualnie pracuje u #januszbiznesu i nerwy jakie traci w obecnej pracy nie są warte dalszego wysiłku. Ale czym tkwi problem? Nie to, że jest jakaś niekumata, jest leniwa czy coś... Zawsze po każdej rozmowie rekrutacyjnej pojawia się problem związany z tym, że jest osobą niepełnosprawną (umiarkowany stopień) i posiada protezę przedramienia. Niby nic wielkiego, bo radzi sobie bez problemu i przy komputerze i w dniu codziennym. Nawet również prowadząc samochód z automatem, ale jednak przyszli pracodawcy jakoś niechętnie podchodzą do zatrudnienia osoby z protezą ręki. Chciałbym jej pomóc bo widzę już zrezygnowanie w jej oczach ()

Dlatego też moja prośba do osób z Krakowa (i nie tylko). Jeśli ktoś z Was miałby informacje lub szukał dobrego, sumiennego i punktualnego (Co dziwne, jak trzeba ze mną wyjść gdzieś to wiecznie czekam... ( )) pracownika do pracy w biurze to byłbym bardzo wdzięczny. Chętnie postawię w zamian flaszkę, kompot czy coś ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jako, że ma tu konto i pewno to przeczyta, dodajcie plusa, żeby mi jajek nie urwała za taką samowolkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#krakow #praca #januszebiznesu #pracbaza
  • 55
  • Odpowiedz
@Rupertciak: moze i słabo ale dobrze jest od czegoś zacząć na rynku korpo a do Capgemini łatwo sie dostać. Tym bardziej, ze w najbliższym czasie chcą zatrudnić ok 700 pracownikow :)
  • Odpowiedz
@mK4y: Shell będzie zatrudniać 200 nowych osób, Aon 500, Alight 200, Akamai 50, BBH 100 także żaden argument. Do pozostałych korpo stopień rekrutacji jest taki sam jak do ronda ofiar outsourcingu.
  • Odpowiedz
@sheilacooper: słabo płaca to niestety prawda. Z atmosfera to pewnie jak w każdej firmie zależy do jakiego zespołu trafisz. @Rupertciak: skoro tak, to rzeczywiście lepiej składać CV do tych firm. Sam mam zamiar sie tam przenieść ale troche doświadczenia musze zdobyć ;)
  • Odpowiedz
@blondeblossom: miałam tak u poprzedniego pracodawcy, gdy zmieniło się prawo, to chcieli bym w medycynie pracy załatwiła sobie taki dokument. Jako, że pracodawca był wyzyskującą mnie parówą, to ani mi się śniło i legalnie wychodziłam do domku po 7 godzinach pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz