Wpis z mikrobloga

@kicjow: jest już po 3.8; imho będzie chodził na boki w okolicach 3.75 i ew. pod koniec roku max 3.9; zakładam, że nic się nie #!$%@?, fed podniesie jeszcze raz stopy w listopadzie, a trump będzie grał na czas i #!$%@? robił jak dotychczas
  • Odpowiedz
@DanieI: nie ma na chwile obecna zadnego eventu finansowego, po ktorym mozna by oczekiwac, ze cokolwiek wzrosnie; dodatkowo od 21 jestesmy w ciaglym spadku i nie widac patternu, by mial sie wylamac
  • Odpowiedz
@DanieI: wy amatorzy XD jedyne co moge ci powiedziec, to standardowe #!$%@? - kwestia rozlokowania kapitalu zalezy od znacznie wiekszej ilosci czynnikow niz krotko-terminowe perspektywy kursowe, np. co chcesz kupic? jaki procent reki chcesz sprzedac? moze lepiej kupic ETH? albo wyjechac w bieszczady?
  • Odpowiedz
@DanieI: nie wiem na czym zarabiasz, ale nie moze to byc nic ścisłego, bo twoje wypowiedzi są w #!$%@? nieścisłe XD mam nadzieję, że nic nielegalnego, bo nie chcę wylądawać w sztumie

chcesz sprzedać USD by kupić PLN, bo potrzebujesz na życie, tak? jak tak, to są dwie opcje: kupujesz minimum PLN jakie potrzebujesz albo zakładasz debet na koncie (np. 30k), gdzie miesięczny procent jest niższy niż ewentualny zysk ze sprzedaży
  • Odpowiedz