Wpis z mikrobloga

No i stalo sie. Wielkie starcie: Boks vs MMA juz 26 sierpnia.

Dla mnie walka to totalny freak fight. Pomijajac wate w rekach Maywethera, sadze ze Conor nie ma szans nawet go trafic. To bedzie deklasacja. Mlody prospekt a dzis jeden z lepszych bokserow: Canelo zostal doslownie osmieszony przez Floyda wiec co będzie z takim Conorem? Nie lubie stylu Floyda ale sadze ze do tej walki bedziee idealny, aby usiasc, otworzyc sobie piwko i patrzec jak ten pajac z mma nie moze nawet trafic 40 LETNIEGO boksera.

#mma #boks #freakfight #cyrk #klauny #sportywalki
  • 26
@Dziki_Odyniec: @LubiePoczytacGlupoty: @LubiePoczytacGlupoty: @R2D2_z_Sosnowca: to jest Panowie tak jakby Floyd mial walczyc z jakims Pulewem. No chodzby byl najlepszy w swojej wadze i deklasowal kazdego to nie ma zadnych szans z kims z ciezkiej wagi. Po prostu sa bariery ktorych sie nie przeskoczy czy to wagowe czy szkoleniowe. Tak jak Floyd przy swojej masie nigdy nie wygra w ciezkiej tak samo Conor przy przeszkoleniu pod MMA nigdy nie
@R2D2_z_Sosnowca: Fakt, ciezko stwierdzic czy Conor ma siłę na lucky punch ktory jakims cudem by sie dostal. Zobaczymy, ns pewno obejrze. Fajnie by bylo gdyby rozszerzyli gale o inne pojedynki boks vs mma. Z tego co wiem to RJJ chcial walczyc z andersonem silva. Krzykacz Haye cos tam plakal jak zwykle ze moze z kims walczyc. Mysle ze jak robic cyrk to na najwyzszym poziomie :D
@PtactwaWiele: Wiadomo, że starcia pomiędzy zawodnikami MMA, a bokserami, jeżeli oczywiście prezentują w swojej dyscyplinie wysoki poziom to szanse wynoszą 95-5 na korzyść "gospodarza". Ta walka nie będzie miała przegranego, bo Floyd przytuli kolejne 100 mln $ i pobije rekord Marciano, a Conor dostanie wypłatę życia i propsy od fanów za to, że wytrzymał 12 rund (srogiego #!$%@?, ale zawsze). Jak najbardziej propsuję pomysł tej walki, bo dobry freak-fight zawsze w
@PtactwaWiele: XD gorzej będzie jak conor wygra :D.

To jest po prostu taka walka śmieszka. Obaj wiedzą, że dostaną za to super kasę, to kto by do ringu nie wkroczył :D. Szacunek dla conora że wchodzi w nie swoją płaszczyznę.

Ja to będę się chihrał jak mcgregor zarzuci low kicka z pamięci mięśniowej i przyzwyczajenia :D.

Pozdrawiam i czekamy!!
@PtactwaWiele:

patrzec jak ten pajac z mma nie moze nawet trafic 40 LETNIEGO boksera.

Myślę, że wiek Maywethera akurat dużej różnicy nie robi. To jest boks, topowi zawodnicy w wieku około 40 lat, dalej są bardzo mocni