Wpis z mikrobloga

"KD winning his first ring is like losing your virginity to a prostitute. Of course it counts, but it's just pathetic"
A ja z tym komentarze spod filmu Korzemby zgadzam się w pełni. A tym, którzy nie widzą nic złego w dołączeniu Duranta do Warriors, to życzę wieloletniej dominacji GSW w tej lidze. Mam nadzieję, że będziecie rzygali z tej nudy.
#nba
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hubertosik:
Pathetic to są takie komentarze o prostytutkach. Złamał zasady? Nie. Zdobył taką pozycję, że mógł wybierać w klubach? Zdobył. Dubs zbudowali tak team, że mieli kasę dla niego? Zbudowali. Dotychczasowy lider Dubs pogodził się z zejściem na drugi plan? Pogodził. Wykop taki wolnorynkowy, a chcą mówić dorosłoym ludziom co mogą a czego nie.

Stało się, możecie już odpuścić. GSW teraz też musi pomyśleć jak to zrobić, by ich Dream
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: A ja uważam, że ludzie piszący takie komentarze po prostu nie rozumieją sportu i jego istoty. Wiadomo, w sporcie chodzi o wygrywanie i zarabianie pieniędzy. Ale dla mnie i dla wielu innych osób w sporcie chodzi też o podejmowanie wyzwań i robienie niesamowitych rzeczy. Umówmy się, GSW było zajebiste zanim zdobyli KD, więc tak, KD poszedł na łatwiznę.
Zasady wolnorynkowe akurat nie mają tutaj nic do rzeczy. Ja nie
  • Odpowiedz
@Vuko__Drakkainen: To nie jest sport indywidualny. Jeżeli masz w S5 czterech graczy, którzy w każdym momencie mogą odpalić tróję, albo wjechać pod kosz, to w końcu któryś z nich będzie czysty. Nie próbuję mówić, że KD jest słabym graczem, po prostu poszedł na łatwiznę. Więc w----------e jego średnich z finałów jest kompletnie bezsensu, nie o to mi chodzi.
  • Odpowiedz
Dubs zbudowali tak team, że mieli kasę dla niego? Zbudowali.


@Ragnarokk: Tu bym się nie do końca zgodził. Durant mógł dołączyć wszędzie, bo zmieniły się akurat w tamtym sezonie znacznie rozmiary salary cap. Więc to żadna zasługa GSW, że mieli miejsce na Duranta, bo wszyscy mieli. Po prostu zbieg okoliczności i brak charakteru Duranta sprawiły, że zbudowała się taka drużyna.
  • Odpowiedz
@Hubertosik:
Rozumiem, to co piszesz i nawet się zgadzam z perspektywy kibica (choć jako osoba która zna zawodowych sportowców to nie mam złudzeń, co jest dla nich najważniejsze :P) . Ale wyzywanie kogoś od dziwkarza to jest o solidny poziom za ostra reakcja.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ragnarokk Wybacz, że to napisze, ale mam ochotę zapytać czy jesteś tępy. Gdzie ja nazwałem go dziwkarzem? Nie rozumiesz porównania jakie zostało użyte? W komentarzu przyrownano zdobycie przez niego mistrzostwa ze straceniem dziewictwa z prostytutką. Gdzie tu masz niby obelge w postaci dziwkarza?
  • Odpowiedz
@Hubertosik wiadomo, każdy mógłby mieć takie średnie, akurat Durantowi się udało. Nie wiem czy oglądałeś mecze ale większość jego rzutów to nie były rzuty z wolnych pozycji. Napisałeś tak jakby dostał to mistrzostwo za darmo, a gdyby nie jego trójka w G3 i 70% skuteczności w G5 to te finały mogły by jeszcze trwać.
  • Odpowiedz
@Hubertosik ja nie widze nic zlego w decyzji Duranta, nie mam tez nic przeciwko dominacji GSW przez lata i rzygac tym nie bede. Za to ciebie i tobie podobnych czeka kilkuletni bol d--y. I w sumie to chyba najwiekszy plus ewentualnej dominacji GSW :)
  • Odpowiedz
@Vuko__Drakkainen: Oglądałem finały, trudno żeby Durant oddawał rzuty z wolnych pozycji jeśli w większości to ona ma piłkę w rękach. Akurat ten fakt niczego nie zmienia, bo to nie zmienia tego, że GSW przed Durantem już byli doskonali. Wynik w playoffach 16:1 tylko potwierdza, że przeszli jak burza i tak naprawdę nikt nie był w stanie im się poważnie przeciwstawić.
  • Odpowiedz
@matejko2405: Jeżeli myślisz, że mam ból d--y, to jesteś głupi, albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Nie mam żadnego bólu d--y, po prostu nie lubię i nie akceptuję, jeśli kapitan jako pierwszy opuszcza swój statek.Widocznie nie lubisz rywalizacji w sporcie, ja np. lubię i wolę nie wiedzieć kto zostanie mistrzem przed rozpoczęciem sezonu.
  • Odpowiedz
@Miglancu: to nie jest ból d--y, po prostu dziwi mnie, że niektórzy oglądają sport, a nie rozumieją jego idei i nie lubią rywalizacji, jeżeli masz z tym problem to nie musisz dyskutować, naprawdę :). Tylko jakoś w żadnym momencie nie widziałem po Twojej stronie sensownych arugumentów, które obroniłyby lamerską decyzję KD. Zawsze możesz zbanować, usunąć ze znajomych, nie będziesz miał problemu.
  • Odpowiedz
@Hubertosik unosisz sie, obrazasz, masz bol d--y i to niemaly :)

Ja lubie rywalizacje w sporcie, po to ogladam chociazby NBA. Ale tak samo lubie ogladac w akcji swietne druzyny, a gra GSW w tym sezonie to byla poezja. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby inne druzyny tez sie wzmocnily i byla ta rywalizja o ktorej piszesz.
  • Odpowiedz
@Hubertosik: no wlasnie to Ty moze przestan ogladac ligę, skoro taka zalosna sie zrobila i skoncz p-------c smuty, bo rzygac sie tym chce. Nie marte sie, leci czarno, bo to juz jest przesada. Polecam tez nie wlaczac meczy nba, w koncu i tak gsw znow wygra, to po co.
  • Odpowiedz