Wpis z mikrobloga

"KD winning his first ring is like losing your virginity to a prostitute. Of course it counts, but it's just pathetic"
A ja z tym komentarze spod filmu Korzemby zgadzam się w pełni. A tym, którzy nie widzą nic złego w dołączeniu Duranta do Warriors, to życzę wieloletniej dominacji GSW w tej lidze. Mam nadzieję, że będziecie rzygali z tej nudy.
#nba
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shaq

najpierw MJ


@plk_bbl: Jakoś MJ'a potrafił pokonać w 1995 ( ͡° ͜ʖ ͡°) A Payton miał znacznie dłuższą drogę do przebycia, ponieważ mógł grać w Finałach już w '93

co do tej pory było największą łatwizną
  • Odpowiedz
@piotr-zbies: No, nie mogę się z Tobą zgodzić tak do końca.

Shaq vs. MJ - w 1995 MJ wracał po rocznej przerwie. Rozegrał tylko 17 meczy w RS. Roster CHI pozostawiał wiele do życzenia: Horace Grant, przeszedł do... Orlando. Do grania był tylko Pippen i drugo-roczniak Kukoc. Orlando to był świetnie zbilansowany team: młodzi przyszli HoF Shaq - 3 sezon i Penny drugoroczniak (niestety kontuzje i nie został HoF) do tego w prime: Horace Grant, Brian Shaw, Dennis Scott oraz Nick "4 FT" Anderson (poza tymi FT dobry grajek).

Także - technicznie MJa pokonał, ale to jak pierścień Duranta
  • Odpowiedz
W 1992 Chuck zamieniał PHI na PHX - 4-te na zachodzie, z gwiazdami w postaci Dana Majerle (WHO?!) i Kevina Johnsona (ok. TOP-3 PG rok wcześniej). No jeszcze Danny Ainge już 33 letni... Ale i tak to słabe BIG 3.


@plk_bbl: No i Toma Chambersa, który był już post-prime. W 1990 był on jeszcze top 2 PF ligi
  • Odpowiedz
@piotr-zbies: Chambersa fakt przeoczyłem, w 1991 był All-Starem...KJ w 1991 też, a Majerle w 1992.. więc 4xAll-Star spełnia definicję superteamu....choć poza Chuckiem to tacy All-Starowie z ławki rezerwowej.

I nie zapominajmy, że w składzie był jeszcze Oliver Miller ;)
  • Odpowiedz
taki wolnorynkowy


@Ragnarokk: NBA ma miliony regulacji, nie wiem czy dalej to utrzymane ale kiedy śnawet mówili zawodnikom jak się mają ubierać:D
nie ma w tym nic wolnościowego, chcesz grać w lidze to jesteś jej własnością i masz się podporządkować
  • Odpowiedz