Wpis z mikrobloga

Archer na fejsie

Set z bitwy o Tabqe. W kamizelce z przodu plyta lvl 4, z tylu ceramika i wklad hydracyjny source'a 3L. Przez ponad dwa tygodnie nie mialem ze soba nic poza mundurem i tym co jest widoczne na zdjeciu. Teraz jest na szczescie troche lzej ;)

Wszystko czego na pierwszy rzut oka brakuje, na przyklad pasta do zebow, racje zywnosciowe itp znajdowalismy codziennie w opuszczonych domach wiec moglismy sobie odpuscic dzwiganie tego celem zbicia nieco wagi zestawu

Jak ktos podpisze prawidlowo wszystkie rzeczy widoczne na zdjeciu to stawiam piwo po powrocie

#syria
#militaria
#archerpl
matador74 - Archer na fejsie

Set z bitwy o Tabqe. W kamizelce z przodu plyta lvl 4...

źródło: comment_XYacWvVKAkUdLFsCJ6oxgqxWgwhlFcCo.jpg

Pobierz
  • 48
@matador74: wygląda trochę jak fotka szpeju od jakiegoś ASGeja. Trąci strasznie chińszczyzną ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale głównie chciałem napisać o super pro el0 taktyczności i jebnięciem szprejem po stazie CAT, która do tego jest na kolbie xD
@matador74: AK, pistolet i strzelba rownoczesnie :D jak mowilem pierwsza linie to widzial co najwyzej w internecie. kolejne potwierdzenie ze to oszolom co sie filmow naogladal i go trzymaja na tylach zeby robil za kanarka i/lub kozla. wysokie buty tez pokazuja ze brak mu doswiadczenia i wyobrazni. jak ktos kto sie jara ASG i filmami made in hollywood :D
@matador74 pistolet to p226 a kałach... Cholera. Nie beryl bo inna konstrukcja kolby. Co do strzelby to na pierwszy rzut oka przypomina trochę spas-12 ale tak na dobrą sprawę to nie cholery nie wiem co to za cudo
@Pantokrator: prawdziwy kolimator kosztuje ok +2 tys. zł. Ja bym go nie kupował z prostej przyczyny - ułatwia celowanie, lecz trzeba go najpierw skaliborwać, a żeby skalibrować trzeba mieć odpowiednią strzelnicę.

Czyli mamy duży koszt za niewielkie ułatwienie plus potrzeba regulacji. Oczywiście kolimator to świetny sprzęt, ale na takim AK jaki widzimy to słabo się sprawdzi, bo by go trzeba zamontować nad rurą gazową, czyli i tak gówno przez niego widać.