Wpis z mikrobloga

Mimo wszystko nowy Far Cry mnie nie jara. Dla mnie FC to były widoczki i klimat egzotyki. Wyspa typu Tajlandia/Indonezja z FC3 Tybet z FC4 to miłe dla oka..... A Montana i cały ten klimat rednecka jest taki meh.. może dla Amerykanina jest spoko bo swojsko ale mnie jakoś odrzuca.. Do tego fabuła. Wiem, że jeszcze jej nie znamy, ale pewne rzeczy wynikające z założeń serii FC są pewne. Taka pełno wymiarowa rozwałka miała jakiś sens gdy byliśmy na tropikalne. wyspie rządzone przez dwa gangi lub gdy byliśmy członkiem ruchu oporu przeciw dyktatorowi. Natomiast sekta która terroryzuje miasteczko jak w jakiejś wojnie domowej brzmi naiwnie. Bo to jest USA, gdzie jest policja FBI i inne służby. Czemu to gracz z pomocą innych mieszkańców ma walczyć z jakimś oszołomem. Jakoś to nie trzyma się kupy. No ale wyjdzie gra to zobaczymy, może się mylę i będzie fajnie.
#farcry
#gry
#pcmasterrace
#e3
  • 4
@kvvach: Dla amerykanów to może być pod względem klimatu coś jak Stalker czy Wiedźmin dla nas.
No ale faktem jest że z zapowiedzi wynika póki co że ten setting jest trochę z dupy