Wpis z mikrobloga

Mirki, pomocy! :((( ktos w nocy #!$%@? mi sprzed domu psa! Uchylił 10 cm bramy i pies był a teraz nie ma (sam na 100 procent nie otworzył, brama przesuwana, na pilot- ktos użył siły) co mam teraz robić? Jezdzic, szukać go? Gdzies to zgłaszać? Daje zdjęcie mojej miłości, moze ktos widział? #warszawa #rembertow #pragapoludnie #zabki nie wiem kogo jeszcze mogę zawołać :((( bardzo proszę o pomoc-jestem w rozpaczy
beboktrzynasty - Mirki, pomocy! :((( ktos w nocy #!$%@? mi sprzed domu psa! Uchylił 1...

źródło: comment_F7LWAUuAJf72629bpL3sXLp1sCxqczdO.jpg

Pobierz
  • 64
@beboktrzynasty pisz na fb dzielnic (czesto sa fanpage specjalnie o zaginionych zwierzakach, rembertow ma taki na bank), na fb zaginione czy tam zagubione w warszawie, dzwon do schronu na paluchu bo moze ktos "dla beki" wypuscil lub probowal sie do was wlamac. I przede wszystkim podaj orientacyjnie ulice skad zginal bo latwiej namierzyc gdzie mogl pojsc, jesli oczywiscie zostal wypuszczony a nie skradziony.
Plus jesli chodzi o rembertow to jakis zwyrol w
@Lavie: @KENOX: @alyszek: @Lavie: @mistrz_tekkena: @sierzchula: @dejwis: @kicjow: @pekas: @Misskiedis: znalazłam go, akcja odwołana! Lekko potrubowany, chyba zebrał kopniaka i odbył jakas walkę. Dom zamknęłam na 4 spusty, bramę tez. Po pracy jadę z nim na przegląd do weta i bedzie odbywać sie kąpanie bo smierdzi. Kamień z serca, bardzo dziękuje wszystkim za zainteresowanie. Inwestuje w monitoring, czytałam ze grasuje włamywacz- wydaje