Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy i Renklodki. Mam taką koncepcję. Od piątku (zresztą w poprzednim tygodniu było to samo) przekopuje się przez pierdyliard postów z jednym, dwoma zdaniami odnośnie meczu na tagu #siatkowka . Zero plusów, konentarzow. Jeden Mirek wrzuca 5 komentarzy, dwa słowa ze dobrze, albo nie dobrze. Może zrobić jeden post do meczu i tam komentować? Bo to tak trochę #!$%@? (pewnie nie tylko mnie) a poza tym na tagu są ciekawe rzeczy więc nie chciałbym z niego rezygnować ;) więc to taki apel w sumie ;) pozdro cześć
  • 14
o prostu teraz jest #gnojnatagu bo 5 osób pisze ze wygrali pierwszego seta albo ze nie było bloku itp.


@Przepior86: Stary, to ma być gnój na tagu? :P zobacz sobie co się dzieje w #mecz albo w ogóle na mirko jak leci mecz reprezentacji w kopaną. TO jest dopiero gnój, tutaj to jest nic.
@Przepior86:

przekopuje się przez pierdyliard postów


xDD
Przecież ten tag prawie umiera, a jak jest mecz to pojawi się może z 10-15 postów w trakcie jego trwania i ty to nazywasz gnojem lel. W tagu #mecz pojawia się 50 takich postów na minutę i nikt nie płacze, że jest syf. Ludzie komentują na żywo na mirko, co w tym dziwnego, wycisz sobie powiadomienia i po sprawie.
@Marmite to tylko moja propozycja, i parę osób się do tego podłącza. Nie zmusze nikogo jeśli się temat nie podoba. Po prostu w takiej formie tag mi nie pasuje i pewnie z niego zrezygnuje jak będzie tak dalej i będzie trochę bardziej martwy :P