Wpis z mikrobloga

@Worior: jest teraz nie tanio, może jebnąć w dół ale masz moją pastę.

Jest duży wybór, kupuj gdzie najtaniej, tu https://bitmonitor.pl/monitor/ masz wszystkie najważniejsze giełdy i kursy na żywo.
Ja lubię Bitmaszynę tu https://bitmaszyna.pl
Lubię Bitmaszynę bo nie muszę czekać. Jeżeli masz konto w mBanku to kupisz i przelejesz niemal natychmiastowo bo tam wszystko robi automat nawet weryfikację. Ludzie zacznijcie wreszcie korzystać z nowych technologi bo ja nie mam zamiaru w
@qwert321: ta tyrania zaczyna mi już doskwierać. Jakieś kolesiowstwo. Ktoś wyzywa cię od idiotów jest ok ty nazwiesz kogoś lamusem dostajesz bana, wypok schodzi na psy. Wypluwam wszystko co kiedyś mówiłem o wykopie, że jest wolność. Nie ma nie było i nie będzie, dopóki nie stworzymy czegoś lepszego.
@pawlo74: spytam przy okazji - gdzie sprawdzić aktualny hashrate kopalni popierających uasf?

edit: przy okazji - amelek już tam gruby hajs na steemit czepie także się zastanów ;)
@emjot86: zmienia się to z dnia na dzień, mogę już nie mieć świeżych wiadomości bo widziałem, że pojawiły się nowe kopalnie a ja byłem troszkę zajęty. Będę grzebał za tym w najbliższym czasie to umieszczę dla wszystkich.
@4833478: bardziej opłaca się na Bitmaszynie o ile będzie tam coraz więcej ludzi przybywać i zwiększy się płynność bo czasami bywało różnie. Ostatnio jest tam coraz lepiej. Warto śledzić bo często można kupić w promocji dużo taniej niż gdzie indziej. A Inpay ma zdaje się 2% marzy dla mnie to troszkę przy dużo. Gdyby zależało mi na anonimowości to co innego.
i zwiększy się płynność bo czasami bywało różnie


@pawlo74: No to jest właśnie ten problem giełd, musisz tam wrzucić kasę lub BTC i dopiero wtedy okaże się co się stanie. W takim inpay jak zakładam jeśli złożysz zamówienie i zostanie ono przyjęte to choćby nie wiem co jak przelew/transakcja dojdzie to zamówienie zostanie wykonane i fundusze nigdy nie zawisną w próżni jak na giełdzie.
Lepiej niż 3% w bankomacie z którego korzystałem a pisali tu na mirko że to całkiem tania prowizja.


@4833478: ja to rozumiem, biznes jest biznes. Każdy chce zarabiać

No to jest właśnie ten problem giełd, musisz tam wrzucić kasę lub BTC i dopiero wtedy okaże się co się stanie


@4833478: ja tam wolę czekać na promocje ( ͡° ͜ʖ ͡°)