Wpis z mikrobloga

Otwieram nitkę #technologia #smartfon #telefony #android
Jaki był wasz pierwszy smartfon?
Moim była Xperia X8 z Androidem Eclair 2.1 na pokładzie.
Piierwszy telefon który zacząłem modować i zaprzyjaźniiłem się wtedy z XDA Developers, finalnie miała podkręcony procesor z 600 MHz na 768 MHz, SWAP i Androida 4.1.2, to byly czasy ()
BiletNaKrucjate - Otwieram nitkę #technologia #smartfon #telefony #android
Jaki był ...

źródło: comment_SGfYp9Lt4XGKDYlyGm3H4k2lz7bVJnwE.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BiletNaKrucjate: LG Cookie, chociaż to był taki pół-smartfon. Pierwszym z prawdziwego zdarzenia też była X8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Trawker: Zawsze o nim marzyłem, niestety jak byłem gówniakiem w gimbazie telefon był troszkę za drogi na moje możliwości ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@
  • Odpowiedz
@Bambro: Neo V miały więcej błędów np. wadliwe egzemplarze potrafiły mieć zwarcie na płycie i po prostu bateria padała w 8-10 godzin. Bez jakiejkolwiek ingerencji, włączania ekranu, itd.
  • Odpowiedz
@BiletNaKrucjate: Sony Xperia J. Jakim cudem z nim wytrzymałem ponad rok, to ja sam nie wiem. Dziadostwo straszne, nie polecam, 2/10.

@palcem_robiony: Kiedyś mojej babci popsuł się jej cegłofon z dużymi klawiszami, zaniosła go do serwisu i dali jej właśnie taką Motorolę jako telefon zastępczy. Mieliśmy pewne wątpliwości, czy sobie z nią poradzi, ale jakoś nauczyła się ją obsługiwać - przynajmniej w takim zakresie, w jakim używała swojego
k.....1 - @BiletNaKrucjate: Sony Xperia J. Jakim cudem z nim wytrzymałem ponad rok, t...

źródło: comment_8IrIoweT3gF47QW94gb2BlZBwcieaxYG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Pierwszy smartfon?Nokia n8.Dobry sprzet.Pierwszy android?Alcatel z abo w tmobile.Piekny model.Mial duzy ekran i byl bardzo cieniutki.Z lat 2012-2013,pamieta ktos moze nazwe?.Do dzisiaj mi sie podoba.Jak jakis mirek z #warszawa ma-odkupie.Mimo srednich parametrow dzialal jak burza.
Dobrze wspominam tez samsunga s3-telefon naprawde daje rade i mozna nadal go uzywac i bedzie spokojnie konkurowal z telefonami ze sredniej polki,a tych w cenie 400-700zl nadal bije na glowe.
  • Odpowiedz
@BiletNaKrucjate: I9100 znany szerzej jako Samsung Galaxy S2. Kupiony niedługo po premierze za około 1800PLN. Obecnie mam w domu 3 takie - jeden na Androidzie 4.4.4 od CM, a drugi i trzeci na 6.0 (próby wgrania 7.0 nie były dość udane w momencie gdy to robiłem (niedługo po premierze CM z tym systemem), więc do tej pory tak zostało :D

Drugi i obecny : Oneplus One na oficjalnym LineageOS -
  • Odpowiedz