Wpis z mikrobloga

Otwieram nitkę #technologia #smartfon #telefony #android
Jaki był wasz pierwszy smartfon?
Moim była Xperia X8 z Androidem Eclair 2.1 na pokładzie.
Piierwszy telefon który zacząłem modować i zaprzyjaźniiłem się wtedy z XDA Developers, finalnie miała podkręcony procesor z 600 MHz na 768 MHz, SWAP i Androida 4.1.2, to byly czasy ()
BiletNaKrucjate - Otwieram nitkę #technologia #smartfon #telefony #android
Jaki był ...

źródło: comment_SGfYp9Lt4XGKDYlyGm3H4k2lz7bVJnwE.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BiletNaKrucjate: Co jak co ale te bąble w kątach ekranu to najzajebistrza rzecz ever. Przy moim pierwszym smartfonie (live with walkman) czułem ze mam super telefon. Potem aktualizacja wszystko s---------a i wrzuciłem szmelc do szafki i używałem Nokii N95 a potem E90 i rok temu przesiadłem sie na iPhone SE. Nie żałuje żadnej złotówki wydanej na trzy ostatnie telefony :)
  • Odpowiedz
@BiletNaKrucjate: Nokia E63, o taka niebieska. Służyła dzielnie, miała Wi Fi i nawet przy intensywnym użytkowaniu starczyła na jakieś 3 dni. Pierwsze niezapomniane wspomnienia, gdy przekroczony pakiet internetu kosztował mnie jakieś 50zł za kilka - kilkanaście mb (był ból, bo wtedy dopiero szedłem na studia i to był całkiem niezły grosz dla mnie).
Szybko przyszedł apetyt na więcej i po ~1,5 roku wszedł Samsung Galaxy S2 (wtedy to był topowy
HetmanPolnyKoronny - @BiletNaKrucjate: Nokia E63, o taka niebieska. Służyła dzielnie,...

źródło: comment_GiJgYY3vjaDbjkFMdptu8C5mbWFSwbRX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lewymaro: Potwierdzam, mój rekord to w jeden dzień chyba z 8 razy zmieniłem rom, i wgrałem z 5 tweaków xD
nigdy nie robiłem backupów, szybciej było go postawić na nowo xD
@nocneszczury: To miało być do kolegi, nie wiem jak to się stało ale pomyliłem osoby, dot. lg swifta gt540
  • Odpowiedz
@Matioz: w sensie live? Miałem go 2 miesiące po czym już były kumpel wytrącił mi go z ręki i miałem r-------y digitizer. Teraz dla mnie dwie stówki nie sa problemem ale wtedy dzielnie chciałem 50/50 ale nigdy mojej stówki nie otrzymałem ( i jego k---a argument, że "pokaz rachunek to Ci dam pieniądze" przepraszam ale k-----y dostaje jak o tym myśle. Jedyne co mi poprawia humor to to, że koleś
  • Odpowiedz