Wpis z mikrobloga

Otwieram nitkę #technologia #smartfon #telefony #android
Jaki był wasz pierwszy smartfon?
Moim była Xperia X8 z Androidem Eclair 2.1 na pokładzie.
Piierwszy telefon który zacząłem modować i zaprzyjaźniiłem się wtedy z XDA Developers, finalnie miała podkręcony procesor z 600 MHz na 768 MHz, SWAP i Androida 4.1.2, to byly czasy ()
Pobierz BiletNaKrucjate - Otwieram nitkę #technologia #smartfon #telefony #android
Jaki był ...
źródło: comment_SGfYp9Lt4XGKDYlyGm3H4k2lz7bVJnwE.jpg
  • 154
@BiletNaKrucjate: A jeśli chodzi o pytanie z głównego wątku, to moja przygoda zaczęła się od Alcatela OT 908. Był bardzo budżetowy już na swoje czasy (kosztował 300 złotych bez simlocka - i tak miałem ból dupy, bo tydzień później zauważyłem go w cenie promocyjnej 230 xD), ale wspominam go nawet nieźle, bo przesiadłem się z jakiegoś paściastego LG, który mulił jak #!$%@?. Do zalet na pewno bym zaliczył dobrą jakość dźwięku,
@BiletNaKrucjate: Motorola T180. Nie miała nawet wyjścia 3.5mm. Wyprałem ją w pralce. Tak dokonała żywota. To najciekawsza rzecz, jaką mogę o niej powiedzieć, bo nie miała nawet żadnych gier. Mimo to cieszyłem się jak diabli, gdy ją dostałem. Spędzałem godziny z oczami wlepionymi w ekran, przemierzając bez końca różne pozycje ustawień. Było ich niewiele, jak się domyślacie... Wtedy nawet mmsów nie było w Polsce, więc i ustawiać nie było czego. Najgorsze
Pobierz mohabe - @BiletNaKrucjate: Motorola T180. Nie miała nawet wyjścia 3.5mm. Wyprałem ją ...
źródło: comment_1yyD0lbiTB9boHhIRhEPnpoKWBgjgxMG.jpg