Wpis z mikrobloga

Największy wypływ szamba jaki do tej pory widziałem na wykopie. Idealnie zobrazowane jak można kupić sobie głosy tępej części społeczeństwa strasząc ich nieistniejącym dla nich problemem.

Za zakopanie tego powinna być zsyłka do Niemiec, Francji czy tam Afryki...

Co ty gadasz, właśnie że tak, to co nas między innymi odróżnia od zwierząt to wiara. Po za tym jak widać bez zasad moralnych, wiary, miłości do swojej ojczyzny ludzie dają się dymać.


Mamy najbardziej wolne media w ewropie.

I powiedzieli coś takiego w mediach publicznych w Polsce, w tej zniewolonej telewizji, w kraju gdzie nie ma wolności słowa

Taki uchodźca pracą się brzydzi, hurr durr, niech państwo da mi na nowego smartfona... tralalala.


90% uchodźców zachowują się jak kibice na ustawce.

gorzej, kibice sie nie wysadzają i nie gwałcą i mordują dzieci

koleżanka mieszka sobie w jednym z tych cudownych krajów w większym mieście i do sklepu wieczorem sama nie pójdzie bo zaraz robi się obok niej asysta arabów.

Są trzy telewizje w Polsce które mówią o islamie jak jest: TVP, Trwam i Republika w innych powiedzą ci o zamachach dokonywanych przez muzułmanów ale obwinią za nie chrześcijan.

Na TVP przynajmniej można usłyszeć coś czego się nie usłyszy na TVNie i Polsacie. Wole taką TVP niż tą za PO.


#shitwykopsays #neuropa #bekazprawakow
  • 21
@Lynx_Lynx: przejrzyj sobie gorące, twoję "mądrości" już tam są xd. Zwyczajnie niektórych śmieszy to, że dla ciebie przykładem wolności słowa jest wyemitowanie w telewizji kontrolowanej przez partię rządzącą propagandy zgodnej z linią tej partii.
@Clefairy: Chodzi mi o wolność mediów. Ostatnio podczas zamachów w Londynie, podczas relacji reporterka powiedziała "zamach terrorystyczny" po czym szybko poprawiła się na "incydent" ponieważ u nich jest to temat "tabu". W USA koleś zaczął przytaczać statystyki i mówić rzeczy nie poprawne to "nagle zerwało połączenie". A jakby nie patrzeć to nie widziałem żeby u nas kogoś cenzurowano.
Ostatnio podczas zamachów w Londynie, podczas relacji reporterka powiedziała "zamach terrorystyczny" po czym szybko poprawiła się na "incydent" ponieważ u nich jest to temat "tabu"


W USA koleś zaczął przytaczać statystyki i mówić rzeczy nie poprawne to "nagle zerwało połączenie"

@Lynx_Lynx: Możesz mi w jednym zdaniu pokazać różnice pomiędzy tobą, a przeciętnym Niemcem z lat 1935-1945, który łykał wszystko z plakatów propagandowych o żydach?
Ostatnio podczas zamachów w Londynie, podczas relacji reporterka powiedziała "zamach terrorystyczny" po czym szybko poprawiła się na "incydent" ponieważ u nich jest to temat "tabu".


@Lynx_Lynx: To, że nie masz pojęcia dlaczego to zrobiła nie oznacza, że to zrobiła przez jakiś śmieszny temat tabu.
Możesz mi w jednym zdaniu pokazać różnice pomiędzy tobą, a przeciętnym Niemcem z lat 1935-1945, który łykał wszystko z plakatów propagandowych o żydach?

@ZaplutyKarzelReakcji: ja mogę, Niemiec miał dostęp tylko do kanałów oficjalnych, wspomniany kolega nie - ma dostęp do kilku narracji i może wyciągać własne wnioski, niezgodne z głównym nurtem narracji. A argumentum ad nazistum to synonim przegrania w dyskusję. Pozdrawiam serdecznie.
@Clefairy: ło #!$%@? na głównej rzadko bywam, względnie mam jakiś z tagów na czarno i tego nie widziałem

to jakiś inny świat, z jednej strony TV, której dawno nie widziałem pokazuje taki materiał, że żaden dyktator by się nie powstydził

z drugiej wykopki, których komentarze to aż nie wiem czy są śmieszne, czy straszne

może jednak zgodnie z życzeniem niektórych powinna się rozpaść ta cała Unia, powrócimy do stosunków europejskich z
@Clefairy: Ja już przestałem się tym przejmować. Rząd może pluć na praworządność, TVP ohydnie kłamać i manipulować ale jak ktoś powie że muzułmanie są źli to ma wszechobecny poklask i wszystkie winy wymazane. Ludzie co minuty poza granicami nie spędzili piszą tyrady jak to społeczeństwa i kultury innych krajów upadają a praworządni, patriotyczni i sprawiedliwi nawołują by skazywać niewinnych tylko na podstawie ich religii albo pochodzenia, "nie głosowałem na PiS ani
czyli gorzej dla niego, bo on ma możliwość uzyskania informacji innych niż ordynarna propaganda


@ZaplutyKarzelReakcji: ludzi nie korzystających ze źródeł informacji zgodnych z Twoimi powinno się nie słuchać, wiadomo. Ty nie zadawałeś wcześniej pytania o nazizm, bo takie myślenie że wszystko poza moimi poglądami to propaganda pachnie mi rezimami dużo bardziej, ale jest to ironia której nikt z nas nie rozpozna.
skazywać niewinnych tylko na podstawie ich religii albo pochodzenia


@Greg36: na straszną karę braku przebywania w kraju który nie był przez nich zbudowany, z którego wartościami się nie identyfikują, ale którego socjal chętnie przyjmą (jak każdy zresztą, to ludzka cecha). Konwencja Genewska nie stosuje się tu, bo nie uciekają do krajów bliskich, dokumenty wyrzucają i mówią że nie wiedzą skąd są żeby ich nie deportowano, jeżeli to dla Ciebie zasługuje na
@Usmiech_Niebios: Jest znacząca różnica pomiędzy ordynarną propagandą a odmiennym zdaniem. Mogę zaakceptować, że ktoś nie jest zwolennikiem imigracji. Ale na boga to co wypuściło tvp to jest właśnie najgorsza propaganda. Nie dość, że kłamliwa, bo wykorzystują materiały prankstera, który z islamem nie ma nic wspólnego to jeszcze skrajnie tendencyjna i kierowana do najgłupszej części społeczeństwa. Typowe żerowanie na najniższych instynktach takich jak strach i nienawiść.

Nie ma tutaj czego bronić. To