Wpis z mikrobloga

#gry #gimbynieznajo
Hej! szukam jednej gry z dzieciństwa – jazda resorakami po naprawdę zwariowanych torach, trójwymiarowa. Nie micro machines. Najbardziej zapamiętałam że trasy były bardzo zwariowane – pętle, świdry i tak dalej, zbudowane częściowo z plastykowych rynienek. Jeździło się po pomieszczeniu, ale były też trasy po zamku. Prawdopodobnie kiedyś dodana do cybermychy/innego pisemka z grami z tamtych lat. ktoś, coś?
  • 24
stunt GP


@Rkb: Nie, ale dość podobne. Nie można było ulepszać samochodzików/modyfikować tras. (ale były naprawdę ciekawe) Były o ile pamiętam modyfikatory typu strzelanie do innych autek, mokra plama… Mocno arcadowe te wyścigi.
@Axoi Ojeju przypomniałaś mi o tej świetnej grze :O. Grafikę zapamiętałam inaczej, ale dobrze pamiętam, że były tam różne tryby jak np. spychanie innych samochodów z dachu wieżowca i policjanci i złodzieje?
Mad Tracks.


@Sofa: Tak. :D Świetne to było. dziś teoretycznie najbliższe chyba jest rocket leauge, ale ono to tylko piłka nożna(kołowa), bez reszty trybów.
@Sofa: Ja w sumie w stunt gp nie grałam… Mad Tracks też dość długo szukałam w pamięci, dzisiaj w końcu przypomniałam sobie że miałam je z cybermychy – i po tym tropie znalazłam. ^^

Szkoda płyty którą zniszczyła zawistna koleżanka z podstawówki…
@Sofa: A nadrobię, obie.

No głupia. Zniszczyła mi jeszcze sismy 2(ale to odzyskałam, teraz nawet legalnie) i syberię 2(teraz właściwie też mogę powiedzieć że odzyskałam, mam chyba trzy pełne legalne wersje skądś) :( (naraz wszystkie trzy tytuły, nie zdążyłam zareagować)
@Axoi Miłość? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ojeju syberia ta gra jest okropecznie słaba moim zdaniem :D. Ale w to już grałam na xklocku i jedyne co pamiętam to wspinanie się po ścianach i odpędzanie ptaków xD. Mirabelko jaki rocznik jesteś?
@Sofa: Rocznik 95. Syberia miała fajne zagadki i fabułę, lubię ją.

Nie, to że jej udowodnili że mnie wcześniej okradła (ołówek mi ukradła) i kilka lat czekała żeby sie zemścić… Ah ta podstawówka. To chyba działo się na przestrzeni klas 1-4