Wpis z mikrobloga

@FeniEnt: @Villen2k: dzięki
pierwsze pytanie. Dużo jest misji które da się wykonać w 100% na cicho? I jak je najlepiej znaleźć? Mają jakieś nazwy?
drugie. Jak to jest z tymi perkami? Jest mnóstwo kart, a można wybrać tylko jedną. Da się kilka? Bo to trochę dziwne jak dla mnie :P
trzecie. ile mniej więcej jest misji? grałem 10 godzin a tylko powtórzyła się dwa razy z okradaniem jubilera, a i
@KrystJan na cicho są te przy których masz obrazek duszka. Perka możesz mieć tylko jednego, misji jest sporo ale spora część wymaga dlc dlatego grane najczęściej są te podstawowe.
Musisz sprawdzić czym Tobie się lepiej gra, dla mnie karabin jednostrzałowy to jedyny sensowny wybór ale znam ludzi co z automatycznymi biegają i sobie radzą ;p
@KrystJan: ok a więc tak, misje na cicho to te przy których jest znaczek duszka, z tym że niektóre można wykonać tylko i wyłącznie po cichu, a w niektórych misjach zrobienie jej po cichu jest opcjonalne. Każdy perk ma swoje karty które musisz expić w takiej kolejności jakie są, nie da się mieszać kart z różnych perków. Misji jest sporo, niektóre często za każdym razem mają inne rozstawienie przedmiotów itp. jeszcze
Jak to jest z tymi perkami? Jest mnóstwo kart, a można wybrać tylko jedną


@kapslusz: Mozesz wybrac nie jedna karte, tylko caly zestaw kart. Tylko musisz ulepszac talie, zeby miec dostep do wiekszej ilosci kart.

ile mniej więcej jest misji?


Dokladnej liczby nie podam, ale jest ich duzo jesli liczyc te z DLC. Bez DLC wciaz jest ich kilkanascie. Nie posiadajac zadnych DLC mozesz tez dolaczyc do jakiegokolwiek lobby, tylko host
Mozesz wybrac nie jedna karte, tylko caly zestaw kart. Tylko musisz ulepszac talie, zeby miec dostep do wiekszej ilosci kart.


@FeniEnt: kurde to nie wiem mam w poziomie dwie karty ale tylko jedną dalej moge wybrać
@kapslusz: @Villen2k: dzięki mirasy :D

Nienawidze takich pytan. Lepsze jest to, czym ci sie lepiej gra


@FeniEnt: no tak, ale zazwyczaj w grach typu FPS jest broń która dominuje :P
@KrystJan: Ale o jakim kombinowaniu piszesz? Gra jest PvE, uzywajac gorszej broni ktora bardziej ci sie podoba niewiele tracisz. Szczegolnie, ze grasz na niskich poziomach trudnosci z tego co widze. Pierwsze 3 albo 4 sa na tyle latwe, ze kazda bron bedzie ok.
Pierwsze 3 albo 4 sa na tyle latwe


@FeniEnt: spokojnie, dopiero zacząłem grać z kumplem i z dwoma botami mieliśmy problemy. Skilla w strzelaniu mamy, ale jeszcze trzeba mechanike gry ogarnąć. Jest jakiś limit w respieniu się SWATu? często miałem sytuacji że pojawiali mi się przed mordą, w takiej grze o takim zasięgu myśle że nie powinno to mieć miejsca