Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak jeszcze co do #rozowepaski, #niebieskiepaski, #zwiazki, #zainteresowania.
Twierdzicie że kobiety nie mają zainteresowań, tylko seriale i paznokcie. Można sie z tym zgodzić, zależy od egzemplarza

Ale ja przywalę z grubej rury - zakupy. Patrząc po mojej grupie wiekowej 23-27l i znajomych to:
Samochód - Prawie każdy chłop go ma, chyba że mieszka w centrum wawy i jest mu kompletnie nie potrzebny. Samochód u kobiety? Co ty, misiek mnie podrzuci przecież.
Telefon - Facet żeby kupił sobie wypasionego flagowca z androidem musi pracować. Kobieta? 3/4 ma najnowsze iphony 7 od swoich chłopaków, no chyba że któraś akurat jest sama to zadowoli się ip5 od poprzedniego
Biżuteria, zegarki itp - Znacie kobiete która sama sobie kupuje takie rzeczy? no właśnie. Znacie faceta któremu dziewczyna kupuje zegarek? no właśnie
Wspólne wyjścia/wyjazdy - Znacie kobietę która wyjdzie z taką inicjatywą? to wszystko musi robić chłop

Nawet taka durna rzecz jak okulary przeciwsłoneczne - facet przed kupnem zrobi risercz, obskoczy 100 stron i w końcu wybierze sobie jakieś z odbiorem osobistym z przyzwoitej półki za 100-200zł. Kobieta idzie i bierze pierwsze lepsze rajbany z chin, byle do twarzy pasowały

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 57
@AnonimoweMirkoWyznania:
hmmm....
- samochodu nie mam, mam mieszkanie.
- telefon zawsze miałam swój i sama na niego zarabiałam.
- tak, kupuję sobie biżuterię, ale mój facet też mi kupuje.
- zegarka jeszcze nie kupiłam, bo to symboliczny prezent (przynajmniej dla mnie), ale inne rzeczy kupowałam nie raz (i nie mówię o skarpetkach).
- tak, inicjuję wyjścia i wyjazdy, ogarniam bilety, przejazdy, wynajem.
- no z okularami mnie masz - noszę korekcyjne
któraś akurat jest sama to zadowoli się ip5 od poprzedniego

@AnonimoweMirkoWyznania: a czy zakladasz, ze moze kobiety mniej jaraja sie gadzetami, niz wielu facetow?
ja bardzo dlugo mialam zwykly, niesmartfonowy telefon i co, znaczy, ze nie mialam chlopa, zeby mi kupil nowa zabaweczke? Paaaanie, gdzie Ty zyjesz?

Znacie faceta któremu dziewczyna kupuje zegarek? no właśnie

ba, nawet na wykopie nieraz byly wpisy dziewczyn z prosba o porade przy wyborze zegarka na
@almet73:
@agaja:
bait, nie bait - ale coś w tym jest. Nie twierdzę, że to reguła i znam wiele kobiet, które świetnie sobie radzą w życiu, ale znam też wiele, które nie potrafią koloru farby wybrać.
Jest taka dziwna przypadłość, mam nadzieję, że coraz rzadziej, że kobiety na początku są dziewczynkami i są pod opieką taty (rodziców), a jak już dorastają to oczekują, że takim opiekunem będzie mężczyzna - partner