Wpis z mikrobloga

@dendrofag: Warto kolekcjonować takie kwiatki, aby potem przy jakiejś analizie móc powiedzieć wykopowa społeczność posiada elementy, których być nie powinno.

Zwróć uwagę na to kto wstawia Ci plusy. Wygląda mi to na lizanie po jajach, ale to pewnie moje lewackie homourojenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@farmerjanek: Albo nie umiem w Wykop, albo twój zrzut jest bardzo malutki i nijak go rozczytać. Co więcej brak kontekstu. Czy użytkownik @pk347 zechce się do tego odnieść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zakładając, że nie jest ten wpis (bądź też odpowiedź) na poziomie, a plusy to lizanie po jajach to co z tego wynika? Że mamy kolejny element, którego nie powinno być.

Użytkowniku @farmerjanek, doskonale zdaję
Albo nie umiem w Wykop, albo twój zrzut jest bardzo malutki i nijak go rozczytać. Co więcej brak kontekstu. Czy użytkownik @pk347 zechce się do tego odnieść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WojciechDieter: Nie moge sie doczytac, ale wrzuca to ktorys raz wiec chyba wiem o co chodzi - jest to wpis, w ktorym wyrazam poparcie dla sankcji przeciwko rzadowi PiS, za paraliz TK, przejecie prokuratury, pseudoreformy sadownictwa,