Wpis z mikrobloga

Taka burza jak ta, która przetaczała się wczoraj nad Łodzią cały wieczór, to mokry sen każdego fotoamatora. Szczególnie jeśli mieszka na ósmym piętrze w wieżowcu ( ͡º ͜ʖ͡º) Normalnie nie zajmuje się takimi klimatami, ale tym razem nie mogłam się powstrzymać, żeby nie wystawić statywu na balkon.

#lodz #mojezdjecie #czywlodzipada #burza
punkgrrl - Taka burza jak ta, która przetaczała się wczoraj nad Łodzią cały wieczór, ...

źródło: comment_16BhUR9eDZtkOnjesZI8nzl6tZmhXXXc.jpg

Pobierz
  • 6
@punkgrrl: oja, nie wiedziałam że jesteś z Łodzi () nawet tak nieśmiało domyślam się, skąd to cykane. A burza rzeczywiście super, uwielbiam takie pogody, nic tylko wsłuchiwać się w mruczenie piorunów z niebieskim przy boku.
@cysterna: Wystawiam statyw, ustawiam czas i pstrykam ;) Mam taką funkcję w aparacie, nazywa się live composite, bardzo przydatna w takich sytuacjach.
@Jamedris: Jak ktoś jest z Łodzi, to nie powinien mieć problemu ze zlokalizowaniem, zwłaszcza że dużą część kadru zajmuje cmentarz ( ͡º ͜ʖ͡º) Burza to jest totalnie mój klimat, a jak przychodzi po upalnym dniu i przynosi ten intensywny zapach deszczu, to już
@punkgrrl: Właśnie potwierdziłaś moje domysły, bo tak tylko zastanawiałam się czy ten zacieniony kwadrat to cmentarz, czy inny budynek w innym miejscu; i ooo tak, ten zapach to totalnie moja rzecz również, uwielbiam. Jakby cały świat tak odetchnął, westchnął sobie i był świeżutki.