Wpis z mikrobloga

@szczotkadokiblazadlugie: no jak widzisz "u mnie działa" plus lubię je bo mam dobre doświadczenia, uważam że mają dobry stosunek ceny do jakości i tak, nie stać mnie w tym momencie na mercedesa czy audi bo nie kupię 12 letniego samochodu dla znaczka, wolę kupić 5-7 letni gorszej marki.
@Zimnyy: no ja też czytałem że tak na prawdę konkretne modele robią złą renomę. Czytałem o największym raku czyli skrzyni biegów selespeed. Ponoć nikt tego nie umie naprawiać z producentem włącznie.
@cezarysek: Rozumiem. Problem mam tylko z tym, że powtarzasz opinie o AR, na poziomie motoryzacyjnego przedszkola, jednocześnie jeżdżąc autem, które wg moich doświadczeń, wcale lepsze nie jest. Stare Ople to oczywiście rdza, rdza i jeszcze raz rdza. Poza tym, pękające przedwcześnie (znam przynajmniej 6 przypadków!) paski rozrządu. To wreszcie, dolewanie oleju do benzyniaków i najczęściej fatalne diesle. W cenie Opla, można kupić naprawdę przyzwoitego francuza, który bić będzie niemca pod każdym
@szczotkadokiblazadlugie: tak tylko że ja nie jeżdzę "starym oplem", ten mój już z tych nierdzewiejących. Rozumiem że boli Cie #!$%@? innych, też mógłbym mieć taki problem, więc proponuję wyluzować, tym bardziej że w moich komentarzach powyżej nie widzę bym się wypowiadał o AR, to kolega któremu odpisałem, powiedział co słychać u jego kolegi, zaś ja skupiłem się na wychwalaniu swojego.