Wpis z mikrobloga

@tarasino: Ale #!$%@? straszne buractwo. Kilku chłopaków chce się spotkać, pogadać o furach, czy o dupie maryni, to muszą się znaleźć jakieś bałwany i próbować psuć innym zabawę. A potem gadka, że alfaholicy mają takie potężne kije w dupie. No przez takie słabe akcje, to się jakoś nie dziwię.
  • Odpowiedz
@tarasino: @eternal_slavo: @cezarysek: Kumpel ma od niecałych dwóch miesięcy Alfę. Od miesiąca ma już konto na forum gdzie z innymi użytkownikami Alf wymienia się problemami podczas jazdy. Częste błędy na konsoli ich znaczenie co można zwyczajnie olać a czego nie można bagatelizować. To nie jest zarzutka XD Jedzie na zakupy JEB HURR DURR ERROR REAR LEFT BACK ENGINE WINDOW Myk forum. I tak #!$%@? za każdym razem coś innego.
  • Odpowiedz
@darek4099: No a ja kupiłem 7 letniego Opla 3 lata temu i jedyne co naprawiałem poza elementami eksploatacyjnymi to chłodnica klimy bo kupiłem z dziurawą a koleś nabił przed sprzedażą to parę miesięcy potem się dowiedziałem. No ale Opel to nudny szajs dla nudnych ludzi.
  • Odpowiedz
@darek4099: ok no dobra zapomniałem o uszczelce pokrywy zaworów no i o tym że nadal delikatnie skądś cieknie a tak to więcej grzechów nie pamiętam. Samochód służy do jeżdżenia, wsiadasz i ma jechać a nie tam errory srerrory.
  • Odpowiedz
@darek4099: A ja jeżdżę Alfą 3 miesiące, zrobiłem 7tys. km i śmiga na eleganckości :) Ostatnio zrobiłem duży serwis (olej, filtry, rozrząd, klima) i przegląd. Żadnych większych niespodzianek nie było. Pewnie kupił z gównianym "twin smarkiem" i jeszcze selespeed :D Ze starszych Alf to się kupuje JTD albo V6 :)
  • Odpowiedz