Wpis z mikrobloga

Mircy! #rozdajo

Do wygrania torba na laptopa - Targus Procpect (TBT259EU-70) + wylosowany słodycz z firmowego automatu (ʘʘ) (wygrany podaje nr. z zakresu i do torby wkładamy niespodziankę). Dodatkową nagrodą jest sama wygrana w rozdajo, niżej wyjaśniamy dlaczego. Wysyłka wszystkiego oczywiście na nasz koszt.

Co w zamian? Otóż... Chcemy wprowadzić do naszego sklepu internetowego nową serię komputerów, tym razem do zastosowań profesjonalnych (CAD'y, Photoshopy, 3D Max'y, Wykop.pl itd.). Potrzebujemy do niej nazwy - NTT [?] ?

Wybierzemy spośród dwóch nazw, jednej dla nas najlepszej i drugiej, najbardziej plusowanej spośród tych normalniejszych (nie prześmiewcze, nie wulgarne, chamskie itd.). Liczymy na Waszą kreatywność. Nazwa która wygra, będzie firmowała nowe komputery NTT - fajnie co? :) Czas do 08.06.2017 do godz. 16:00!
NTT_System - Mircy! #rozdajo 

Do wygrania torba na laptopa - Targus Procpect (TBT2...

źródło: comment_0Xij4ARHm74N7N4djLRjs7hVvzTKXJdX.jpg

Pobierz
  • 267
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NTT_System: pierwsze myśli bywają najlepsze ;) a ta choć jest banalna to jest po też trafna, można wokół tego budować cała serie produktów dla różnych grup docelowych, jak no eko dla budżetowcow, itp, drugi mój pomysł to no NTT TNT, fajnie z waszą nazwa współgra, a sugeruje że to" wybuchowa" jednostka. Choć ja osobiście uważam, a wiadomo specjalista nie jestem, że grupa w którą celujecie to ludzie pewnie 30+ i
  • Odpowiedz