Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam około 200k , które na chwilę obecną nie są mi potrzebne. W co waszym zdaniem najlepiej to wpakować? Raczej na kilka lat, niski stopień ryzyka. Mam też 50k w akcjach, dlatego szukam czegoś bardziej bezpiecznego (akcje mam raczej długoterminowo). #inwestycje #inwestowanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 12
Gdybym miał taką kwotę, to pożyczyłbym komuś na procent, powiedzmy 10 % w skali roku.


@inherentny: i teraz znajdź kogoś kto jest na tyle niewiarygodny że nie jest w stanie zorganizować sobie sporo tańszego finansowania z banku a jest jednak na tyle wiarygodny że będzie wypłacalny i to przy daleko słabszym zabezpieczeniu takiej prywatnej umowy.

Oczywiście realizowalne, ale dla randoma wchodzącego w to pierwszy raz i bez wiedzy jak to potem
OP: @Neaopoliti - nie zależy mi na tym żebyś mi wierzył. Po prostu ta kasa mi "spadła z nieba". Nie pisałem że ją zarobiłem.
@1dziewczyna_szamana pytam, bo jestem ciekaw co inny zrobiliby będąc w mojej sytuacji. Nie mówię że od razu będę się stosować, po prostu warto czasem zasięgnąć opinii innych :) gdybym wcześniej interesował się bitcoinem, może bym coś kupił itd ( w sumie dalej to rozważam( ͡° ͜