Wpis z mikrobloga

  • 217
Moja dziewczyna to debilka, mamy oboje po 24 lata, dzisiaj do mnie dzwoni, że ma problem i żebym sie nie denerwował pytam o co chodzi, a ona, że zatrzasneła kluczyki w samochodzie...no i oczywiście zapasowych brak. Auto było jakies 80km od domu więc szybko patrze na allegro po ile szybki boczne no i cena jakieś 50 zł używana, więc dzwonie aby wybiła szybe albo kogoś poprosiłą aby to zrobił. Zgadnijcie teraz co ta idiotka zrobiła ? Wybiła szybę, ale nie boczną tylko przednią, k***a padłem...

#logikarozowychpaskow #zalesie
  • 15
@Umets Zarzutka i to marna. W większości przypadków, nawet szyba o dużo większej powierzchni - tak jak główna, przednia tafla - będzie kosztować mniej w ogólnym tozrschunku kupna i instalacji.
Takie szyby są produkowane w dużo większej ilości bo częściej dochodzi do uszkodzenia. Po za tym latwiej taką kupic z rozbiórki gdyż boczne najczęściej występują w komplecie z drzwiami (łatwiej sprzedać). Szyba przednia często doznaję pająków podczas normalnej jazdy (kamien na autostradie
@Umets: Tu oryginał ze starosumeryjskiego:
Mpenzi wangu ni debilka, sisi ni wazee wote wa miaka 24, anataka mimi leo kwamba ana tatizo na si upset yangu ya kuuliza nini kinachoendelea, na yeye slammed funguo katika gari ... na bila shaka kukosekana kwa mbadala. gari hapakuwa 80km kutoka nyumbani haraka baada Allegro kuangalia jinsi ya kufunga upande na hakuna bei karibu 50 zł kutumika, ili kengele akampiga haraka au aliuliza mtu wa