Wpis z mikrobloga

@fortheworld: jak pracowałem na lotnisku (wstawanie o 3 rano) i czasami w plecy byłem z czasem a musiałem otworzyć to korzystałem z ich usług.
Z centralnego na okęcie 50zł zapłaciliście kiedyś? no to uwierzcie xD
@fortheworld: Ostatnio za kurs za ok 25zł (który robię regularnie) cierp zażądał ponad 40, jak poprosiłem o paragon i powiedziałem, że dzwonię na psy, groził mi pobiciem. W efekcie nie zapłaciłem nic a on uciekł.
Kiedy indziej jeszcze na voucherach na firmę był cwaniak, który nie dość, że jawnie oszukiwał, to jeszcze mi wmawiał, że to nie moja kasa i nie mój problem. Spisałem numery boczne i mieli coś z nim
@fortheworld: Kiedyś zgubiłam się w drodze do wynajmowanego mieszkania w środku nocy. Spanikowana miałam rozładowaną baterię, złapałam jakąś taryfę.Taksiarz dał się namówić na podwiezienie mnie do domu po czym... przejechał 150 m i okazało się że byłam ulicę dalej od mieszkania. Nie powiedział NIC o tym, że to tak blisko, nabił kurs za 10 zł, nie miał wydać ze 100 więc musiałam dać 15. Miałam wtedy jakieś 19 lat więc nie
@ZohanTSW: było późno i byłem zmęczony podróżą pociągiem, a w mieszkaniu czekała somsiadka z piwerkiem i jedzeniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ssslave: nie wiem co to było ale skasował mnie nieźle, widać poznał że jestem nietutejszy i dlatego. Jeszcze wspomniana moja towarzyszka krzyczała przez telefon tą ich śląską gwarą aby dał niżej ale #!$%@? był nieugięty. Z racji na potworne zmęczenie, pojechałem. Iść wtedy jeszcze 2km
@fortheworld: Mi taksówkasz wydał kiedyś drukowane 50zł, niestety podczas kursu byłem mocno wcięty i nie zapamiętałem nawet numeru korporacji, a taksę brałem z ulicy. Zapłaciłem chyba banknotem 100 za kurs, który kosztował 20 zł i włożył podrobioną 50 pomiędzy 10 i 20. Zczaiłem się po kilku dniach jak w sklepie chciałem zapłacić i wyczułem, że coś jest nie tak z banknotem..
@fortheworld: mi kiedyś taksówkarz #!$%@?ł stówkę. Nie miałem przy sobie kasy więc musiałem wypłacić z bankomatu. Podszedłem do samochodu i podałem mu kasę przez okno, a on złapał banknot i dzida ( ͡° ʖ̯ ͡°)