Wpis z mikrobloga

Hejka
jest tu ktos kto uczy sie hiszpanskiego od podstaw? Jesli tak to z czego korzystasz? Jakis kurs online/program komputerowy, na nadorida? Czy w starym stylu dlugopis i ksiazka? W jaki sposob otoczyc sie jezykiem bo z angielskim jest latwo ale z hiszpanskim juz ciezej, chyba ze ktos lubi telenowele ogladac ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#jezykiobce #pytanie #jezykhiszpanski #kiciochpyta #naukajezykow #pytaniedoeksperta #uczsiezwykopem #hiszpanski #android #komputery #windows #hiszpanskizkropkiem #naukahiszpanskiego
  • 20
  • Odpowiedz
@FeniEnt: wlasnie bym nie byl tego pewny, probowalem szukac w innych krajach np allegro albo chociaz olx to nie bardzo, u nas jest to wszystko bardziej rozwiniete
  • Odpowiedz
@x-ray: nic sie nie pokazuje

This page is generated by Plesk, the leading hosting automation software. You see this page because there is no Web site at this address.
  • Odpowiedz
@NH35: akurat hiszpański miałem w liceum 3 lata, więc nie tak od zera ;) Chociaż nauczyłem się tam bardzo mało.
@TheArt: moja immersja to głównie słuchanie popularnonaukowych podcastów na cienciaes.com.

Są robione przez profesjonalistów, ale niekoniecznie związanych z radiem, więc bywa różnie z dykcją. Ángel Rodríguez Lozano powinien być najłatwiejszy w zrozumieniu ze względu na perfekcyjną dykcję (wymowa europejska), możesz go usłyszeć na przykład w podcastach Ulises y
  • Odpowiedz
Hiszpański na Memrise mogę polecić.
Początek jest trochę specyficzny bo poza słowami typu dzień dobry/do widzenia dowiesz sie np. co znaczy „el genio” - zapewne zbyt często nie używasz tego zwrotu jak większość ludzi na ziemi ale po pierwszych lekcjach bedziesz miał i takie słówko w zasobach wiedzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz