Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje znaleźć praktyki związane w jakiś sposób z #energetyka #elektroenergetyka #elektryka na terenie #warszawa ? W ostatniej chwili firma, z która byłem umówiony wycofała się (,). Mam uprawnienia eksploatacyjne do 1kV, znam podstawy #autocad oraz za tydzień zaczynam szkolenie z #revit. Gdzie szukać? Wysyłać CV z zapytaniem odnośnie praktyk? W tamtym roku jak i teraz ogarniałem sobie wszystko przez znajomego i za bardzo nie wiem jak i gdzie to robić, a czasu coraz mniej.
#studbaza
  • 3
@genco: Zapytaj w elektrociepłowni jakiejś na przykład, ja robie studia MiBM i własnie tam mam praktyki. Wszystko po trochę, automatyka, elektryka, energetyka, mechanika... Tam gdzie ja idę poziom wiedzy pracowników i chęć wpojenia młodzieży wiedzy jak bardzo wysoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym sprzęt jest nowoczesny, tylko nie wybierz jakiejś przestarzałej (chociaż jak byłem tam na praktykach jescze w technikum, to mówili mi że pomimo tego
@Dzonzi: no akurat taki mam plan działania, ale właśnie jak wspomniałem czasu mam bardzo mało i boje się, że teraz w ten sposob nic nie ogarne. Bardziej liczyłem że tutaj na kogoś trafie, probować zawsze można :)