Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@afromort: ja nie mam pojęcia, gdzie "homoparanoicy" żyją, ale przez tyle lat życia w tak "spedalonym" mieście jak Poznań widziałem chyba dwa albo trzy razy gejów trzymających się za ręce w tramwaju i raz lesbijki całujące się i przytulające jak zwykła parka o.O Gdzie wy tych pedalsko zachowujących się gejów widzicie? Pytam w 100% serio. Chyba, że celowo na jakieś pedaliady się wybieracie i zdziwienie, że są tam geje.
@AnonimoweMirkoWyznania: To się może skończyć wypadaniem odbytu. Badaj się regularnie na HIV, HCV i HPV, właśnie dołączyłeś do grupy podwyższonego ryzyka. Pamiętaj, że nie tylko penetracja odbytu prąciem, ale również fellatio może doprowadzić do zakażenia. Szczególnie, że np. HPV gnieździ się w jamie ustnej i przełyku. Dodatkowo twoje usta będą miały kontakt z drobnoustrojami kałowymi, więc raczej ogranicz kontakt ust z osobami nie zaangażowanymi w praktyki homoseksualne (np. cmokanie w usta
@harry-potter: rażą mnie. Nachalne obściskiwanie, "lizanie się" jak dwa glonojady jest tak samo nieprzyjemne jak pedały latające i manifestujące to, że wolą to z chłopem
@avvar: widocznie nie zrozumiałeś mojego komentarza. Nie doświadczam takich scen (zresztą scen heteroseksualnych też) na co dzień a mój komentarz miał tylko przedstawić sytuację od innej strony niż rozpatrywana wcześniej w tej dyskusji. To że napisałem to w taki sposób i w który ktoś mógł
@ForrestGump: widać że KPH ma jeszczewiele do zrobienia w kwestii edukacji naszego homofobicznego społeczeństwa. Odrażające jak łatwo wyśmiać kogoś, kogo się nie zna. Homoseksualizm nie jest chorobą i nie można zostać gejem od słuchania muzyki w gejowskich klubach czy przez podanie ręki. Homoseksualizm powstaje od diety wegetariańskiej. A słuchanie reggae bierze się z crossfitu, który występuje obok homoseksualizmu jako skutek braku mięsa i jaj.
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli nie masz kiły albo
@MonitoringMediow: może być też helikopterem bojowym. U mnie zaczęło się od chińskich bajek - to jest jednej o niewolnicy. Potem wyobrażałem sobie, jak by to było gdybym był dziewczyną. Gdy dwa lata później się posypałem całkowicie - widziałeś Raczka, jak patrzy na Kałużyńskiego? Kilka lat przed jego coming outingiem wiedziałem, że jest gejem - małym wrażliwym chłopcem, który szuka ojca - i ja takie uczucie zacząłem kojarzyć z homoseksualizmem u siebie,
cumpel: To nie bait, sam chciałem na anonimowych takiego posta jak op nasmarować, lvl 21 here. Widać kolega mnie uprzedził.
Tutaj ludzie nie robią z tego nic wielkiego, ale ja boję się dokonać coming outu przed rodziną i wszystkimi znajomymi.

Ostatnio co drugi post na anonimowych musi być bait'em XD,


Zaakceptował: dope
@AnonimoweMirkoWyznania: lepiej nie. Kobiety nienawidzą gejów bardziej niż 170 cm karzełków. W sumie może gdybym był mężczyzną (tak od 178 cm) byłbym jak OP - a tak nie mając ani kolegów ani związków za sobą mogę śmiało być heterokarzełkiem:) twierdź, że jesteś nie cisgender a helikopterem bojowym. Jak wszyscy mężczyźni będą helikopterami bojowymi to lewackie ścierwa będą musiały skończyć z dyskryminacją mężczyzn. Zauważ że nawet geje mają przerąbane jeżeli nie wyjdą
@ForrestGump: Jak powiedział na taki zarzut Jah do Ciechana (na antenie do sprawdzenia) " Kto reggae nie słucha nikogo nie rucha" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)