Wpis z mikrobloga

  • 92
@nadrat24: z tego co czytałem rano mieli wyjechać o 9 w kolumnie do centrum z kilku lokalizacji w Warszawie. Wyjechali o 8. Ja nie mogłem z Bora Komorowskiego wyjechać na Siekierki, wróciłem sie po skuter i co widze? 3 sku4*%^*ynow jadących 10 km/h na 3 pasach siekierek. Przed nimi az do skrzyżowania z pulawska pustynia. Jak na zlosc ani jednego policyjnego ceeda nie znalazłem, zapłaciłbym łapówkę zeby ich zgarnęli na bok
  • Odpowiedz
  • 4
@zajelimilogin: i prawidłowo. Jak ich mijałem to widziałem tyle wkurzonych ludzi którzy wiedza ze przez próżność i niechęć do doskonalenia tej jednej grupy społecznej (i to nie całej) pol miasta spóźni sie do pracy, to sam miałem ochote im pociąć opony.
  • Odpowiedz
@voodoo3:

Jak na zlosc ani jednego policyjnego ceeda nie znalazłem, zapłaciłbym łapówkę zeby ich zgarnęli na bok i przetrzepali jak nigdy.

Przecież psy to podobna mentalność i zasada działania (wyłudzanie mandatów za 70/50 na dwóch pasach czy inne przejścia na czerwonym o 2 nad ranem), to jak mają biednych pokrzywdzonych taksówkarzy trzepać? Poza tym to nie jest medialne jak "dzielny pan bagietmajster kierujący ruchem w ramach akcji znicz na 01.11, raz
  • Odpowiedz