Wpis z mikrobloga

@Naxster: No ale to jest zmiana tematu i wytłumianie problemu poruszanego wyżej. To tak jak na głównej dwóch mirków dyskutuje o polityce migracyjnej - korzyściach i zagrożeniach, a jakiś Seba wyjeżdża z husarią i że w Koranie to jest napisane tak a tak. No trochę do kitu podejście.
Myślę, że kwestia małżeństw homoseksualnych i praw do posiadania dzieci jest bardzo trudna i wymaga badań oraz dyskusji osób zaznajomionych z psychologią wczesnych
@1984: zgadzam sie w pełni, ale czasem muszę sie wyładować xD O adopcji każdy Polak ma swoje zdanie (prawie zawsze negatywne) ale antyszczepionkowcy to "a może ma racje, pewno chco nas oszukać". #!$%@? mnie to po prostu. Bo coś nieszkodliwego jest zakazane a coś jawnie szkodliwego to "własny wybór rodzica"

Na debilkę trzeba policje nasłać i tyle.
O w sumei jest powiazanie, jak jej dziecko odbiorą to trafi do adopcji xD
@Morf: Myślę, że ktoś to zrobił. A nawet jeśli nie, to podobno wiele grup matek jest monitorowanych przez odpowiednie służby. Może to urban legend, ale podobno jakaś matka kiedyś napisała, że jej gówniak się poparzył i co zrobić, a po kilku kwadransach do jej drzwi zapukali funkcjonariusze policji.
I tak nikt tego nie przeczyta ale: Ruchy anty szczepionkowe mają promil racji co to tego, że nie wolno na siłę szczepić dzieci. Wynika to wg mnie to z kompletnego braku wiedzy, że szczepionki są (mam nadzieję, że nie tworzę populizmu) autoryzowane przez NFZ albo inne ośrodki do tego odpowiednie. I to, że raz na przykładową ilość 100 tyś dzieci wyjdzie powikłanie (i tak nie pewne, że to przez szczepionki) mamy w