Wpis z mikrobloga

Mirko z #mirkokoksy #silownia
Czy warto uzywac spalaczy tluszczu?(jakies efekty uboczne? Przeciwskazania?)
Z jakim wysilkiem najlepiej to polaczyc?(bieganie odpada - problem z kolanami, najlepiej basen/rower)
Jak to wyglada z efektami?(mam dosc troche do zrzucenia, obecnie 83kg, kiedys 70kg)
Ewentualnie jak inaczej w miare sie ogarnac w 1.5 miesiaca?(nie chodzi mi o wyrobienie miesni, tylko zrzucenie sadla)
  • 8
@orlando74: no, a czemu nie? Zapytał konkretnie i podał deadline, innej opcji nie ma, vlcd jest rozwiązaniem, to że sobie nie poradzi z utrzymaniem tak niskiej kaloryki to inna sprawa, na pewno nie moja.
@chuckmls: Jak taki ważny ten deadline to równie dobrze nogę może sobie #!$%@?ć. No nie wiem może na przykład to, że osoba nie mająca żadnej styczności ze sportem i dietą może niezbyt dobrze zareagować na taką agresywną dietę? Może na przykład dlatego jest stosowana w leczeniu otyłości POD obserwacją lekarza?

Diety bardzo niskokaloryczne mogą być jedną z opcji terapeutycznych czy etapów w leczeniu otyłości. Jednak wdrożenie takiego postępowania powinno się odbywać
@orlando74: przecież nigdzie mu żadnego spalacza nie polecałem, zluzuj majty. Oczywiście że więksi mają rację, rację która jest poparta doświadczeniem. Nic mu nie będzie po vlcd, to normik a nie 160kg chłop z #!$%@? panelem hormonów. To nie jest złoty środek (choć w sumie trochę jest - jak ktoś ma w głowie poukładane i nie lubi się bujać 4 miesięcy z redukcją.) eh kurde chyba pierwszy raz tęsknię za ch jogurtem