Wpis z mikrobloga

Kto uderzył dziś w kluby na mazowieckiej?


Kto palcował na parkiecie obcą laskę, w krótkiej sukience, bez majtek?


Kto #!$%@? wraca do domu pustym autobusem 105 i zaraz #!$%@? tortille w macu?


Tagi dobrane tak, żeby #!$%@? stulejarzy marnujących sobotnią noc przed kompem xD

#tfwnogf #stulejacontent #przegryw #wygryw #clubbing #impreza #seks
f.....t - Kto uderzył dziś w kluby na mazowieckiej?

SPOILER

Kto palcował na parkiec...

źródło: comment_ww9og2GI39fgUekfYWHGbkqGipK9SkZl.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@sugar_kane: jakby nie było trudno to bym chodził codziennie.
Kursów tańca przeszedłem kilkanaście ale jak zdolności brak to można tylko w piwnicy siedzieć, gadanego też nie mam, stad osiągnięcie jakie zaprezentował OP jawi mi się czystą magią.
  • Odpowiedz
  • 1
@b4rnab4 wspaniała analiza na podstawie kawałka przedramienia xD

@sugar_kane na mazowieckiej nie ma podrzędnych klubów, umiarkowanie #!$%@? rozrywkowe dziewczyny są najlepsze, a stulejaki wegetujące w piwnicy na pewno zazdroszczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dabel patrząc na twoje wpisy widzę sfrustrowanego nieudacznika życiowego, ktory racjonalizuje sobie chodzenie na dziwki i marnuje czas trollujac fejkowymi kontami na tinderze.

Nawet nie potrzebuję twojego zdjęcia żeby wiedzieć, że wyglądasz jak rozdeptane gówno.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dabel aseksualny szlachcic, ustawiony do końca życia, nie ogląda się za kobietami, a na rokse chodzi z nudów xDDD

Czytasz w ogóle co piszesz? Autystyczny frustracie.
  • Odpowiedz
@frogfoot: Nie aseksualny tylko na pograniczu, jest to możliwe przy specyficznym typie osobowości. Jest bardzo duża różnica między taką osobą, a typem, który dostaje bonera jak wyobrazi sobie swoją koleżankę 5/10 z gimbazy. Naucz się czytać ze zrozumieniem i nie usuwaj moich postów. Pokaż zdjęcia swoich loch. Swoje już wrzucałeś na wykop, masz 20kg niedowagi i śmiesznie się przebierasz. Popracuj najpierw nad sobą, potem zgrywaj wygrywa, do którego póki co bardzo
D.....l - @frogfoot: Nie aseksualny tylko na pograniczu, jest to możliwe przy specyfi...

źródło: comment_JmdvKQJi8zLv24Iih8Hqr3D6DWksTpr0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
jest to możliwe przy specyficznym typie osobowości.


@Dabel ten typ to autystyczne #!$%@? xD

Staje ci w ogóle u tej dziwki, czy musisz godzinę na flaku jechać? XD

Bezsensowne #!$%@? się do mojego wyglądu możesz sobie darować. No chyba, że wrzucisz swoje fotki i pokażesz mi lepszą stylówe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wagę mam jak najbardziej w normie - BMI 21.48, po przytyciu o 20kg ważyłbym ponad
  • Odpowiedz