Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem już po siódmym stosunku z KOBIETĄ w swoim życiu i zbyt szybko dochodze... od momentu wejścia mija zwykle 1,5 minuty zanim moja armata wystrzeli. Czy warto stosować jakieś leki na potencje, które można kupić bez recepty? Np. MaxOn Active? Przeraża mnie mocno fakt ten czas bo chciałbym się kochać dłużej al tak to po szybkim dojściu szybko opada...

Jak działają takie leki na potencje w momencie kiedy tak szybko dochodze? Opóźniają wytrysk czy po prostu zamieniają go w skałe nawet gdy nie ma czym strzelać?

Mam 20 lat, pytam poważnie i dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Wstydzę się iść do seksuologa więc cała nadzieja w Was...

#seks #zwiazki #milosc #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 24
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie martw się. w końcu ona się do tego przyzwyczai. Napierdlaj językiem i paluszkiem wcześniej, od tego chyba się nie spuścisz, a sam "akt" zostaw na finalne 90 sekund. Deal with it. Znajdzie kiedyś bolca, którego będzie błagać o zakończenie, bo jej się wymydli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu to nie ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Niech Ci partnerka zrobi dobrze ustami, a za jakieś dwie godziny spróbujcie seksu waginalnego. Uprawiajcie seks regularnie. Zapomnij na razie o jakichkolwiek tabletkach. Nawet nie wiesz, czy masz jakikolwiek problem. Już nie wspominając, że czas półtorej minuty nie kwalifikuje się do leczenia farmakologicznego.
  • Odpowiedz
już po siódmym stosunku z KOBIETĄ w swoim życiu


@AnonimoweMirkoWyznania: za maly exp
niedawno zaczeliscie? jak dojdziesz do kilku razy dziennie, a wiekoszsc ma tak na poczatku dopiero pozniej czestrotliwosc spada to ci sie czas wydluzy, co nie znaczy ze jak bedziesz mogl 10-15 i wiecej minut to bedziesz umial jej zrobic dobrze...to sa jednak inne rzeczy
  • Odpowiedz