Szkoda, jak już pisałem jako kibic Juve przyzwyczaiłem się już do przegranych finałów Ligi Mistrzów. Real w drugiej połowie udowodnił że był dzisiaj dużo lepszą drużyną, zasłużone zwycięstwo. Świetny finał, szkoda tylko tego zachowania Ramosa, prowadzenie 3:1 a kapitan prowadzącego klubu #!$%@? żałosny teatrzyk. Nie wyobrażam sobie żeby Buffon kiedykolwiek coś takiego zrobił, ale cóż.

Nie ma wytłumaczenia dla Juve. Po świetnej pierwszej połowie dać się ograć jak dzieci w drugiej, nie wiem co im tam Zidane w szatni powiedział, ale podziałało.

Do następnego finału kibice Juve, może wtedy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

• 5
@Minieri mi tylko szkoda Buffona że nie miał szansy podnieść pucharu LM. Ale w ogóle mi nie szkoda Juve, bo druga połowa to plama na ich honorze. Real ich rozjechał.
  • Odpowiedz
  • 1
@Minieri no niby racja :) ale dużo roboty przed nimi bo widać że na Real po prostu są za słabi. Ewentualnie taktyka zawiodła. Pierwsze 15min meczu bardzo dobre Juve, potem Real zaczął się brać do roboty i w efekcie było 1:1..a druga połowa to szkoda strzępić ryja co Juve zagrało..
  • Odpowiedz
@Minieri: Realowi kibicuję o 1998 r., więc oczywiście widziałem lepsze i gorsze momenty, teraz znów jest ta lepsza era... ale przegrana Buffona trochę jakoś boli - bo przecież legenda, tak jak Casillas, bez Złotej Piłki, a jeszcze bez LM. Historia nie wspomina aż tak miło legend bez pucharów
  • Odpowiedz
@Minieri: no nic, szkoda. Już kiedyś pisałem Ci, że mi bardzo szkoda Juve, a było to po meczu z Barcą.

Jednak jedna rzecz, która dla mnie była dziś dziwna, to to, że to nie było to Juve, które klepało Barcę. Zostawili pare razy tyle miejsca Ronaldo, że Messi to mógłby o czymś takim pomarzyć... coś gdzieś się posypało w 2 połowie, bo po pierwszej byłem przekonany, że mecz idzie po
  • Odpowiedz
@Minieri dzieki za to co robisz pod tagiem golgif! kawal solidnej roboty! i pomimo ze dziś sercem byłem za Realem to szkoda mi tego Juve jak nigdy... Nie zasłużyli ma taki wynik... Moze za rok.. Forza Juve!
  • Odpowiedz
@Minieri:
Niektórzy przyzyczajają się do przegranych finałów, inni do odpadania w 1/8 ()

A za błędy w obronie jednak winiłbym też przód. Z takimi drużynami muszą zawalczyć z przodu, a nie tak jak teraz w drugiej połowie atak za atakiem, bez przerwy. Takie coś przeciwko Realowi musi pęknąć. Nawet z głupiej, przypadkowej mocno bramki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Minieri zaczynałem jako dziecko od 96 roku kibicować Juve. Tego meczu z ajaxem nie pamjetam, za to wszystkie kolejne bardzo dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°) drugą połową to był koszmar. Szkoda ze to się zdarzyło w finale L'M ( ͡° ʖ̯ ͡°) wiem że będą kolejne finały, Ale jaka tego finały w tym roku żałuję i to mocno. Moze. Dlatego że miał to
  • Odpowiedz
@Minieri: albo od drugiej strony... czego nie powiedzial Allegri?

chcialem zeby pilka nozna w koncu zwyciezyla a tu znow real z sukcesem, zapisujacy sie na kartach historii... smutny dzien dzisiaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)

mam nadzieje ze za rok juve wygra.
  • Odpowiedz
@Minieri: Przegrali to w psychice, zero reakcji na strzelone gole realu i słabe podejście do meczu Allegriego, trzeba było od razu grać 4-2-3-1 a nie kombinować. Brakuje mentalności zwycięzcy na finały, jakby Juventus w półfinale mierzył się z Realem w dwumeczu to spore szanse byłyby na ich przejście. Pieprzona klątwa działa, najgorszy klub w finałach, ale wierzę, że się przełamią. Druga żółta Cuadrado i to śmiech na sali, nie mogę