Wpis z mikrobloga

@hurtwish: Bo one sa "poslubione Bogu" co nie zmienia faktu ze urkrywanie wlosow, ramion i szyji jest w religii katolickiej obecne. I w przypadku muzulmanow i zakonnic (a pareset lat temu nie tylko katolickickich zakonnic) odkrywanie wlosow, ramion czy szyji bylo wielka nieprzyzwoitoscia dla mezatki. Tyle ze u nich tak jest do dzis i tak samo jak kiedys w religii katolickiej kobieta byla nieczystym podczlowiekiem tak do dzis jest w islamie.
@hurtwish: Feministki juz od dawna nie walcza o rownouprawnienie tylko o specjalne przywileje, a zarowno katolicyzm jak i islam od zawsze byly im przeciwne. Dla jednych i dla drugich to wyuzdanie i rozwiazlosc obyczajow. Tyle ze w kosciele najwyzej sie na Ciebie ksiadz krzywo spojrzy a w islamie zakopia Cie po szyje i ukamienuja.
@dob3k: cóż, wolę pierwszą opcję mimo wszystko. Poza tym można się ubierać stosownie do miejsca, nie chodzi mi o to żeby chodzić właśnie jak babuszka opatuloną do kościółka ale pewien dresscode zawsze obiowiązywał nie tylko w kewstiach religijnych ale też służbowych itp
@hurtwish Przecież i tak wygląda brzydko. Zresztą zakonnice też mają takie nakrycia głowy że wyglądają w nich brzydko. Taki ich cel, żeby się nie znalazł adorator ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hurtwish: Przestań, bo nam wszystkim wystawiasz negatywną opinię i stawiasz nas w bardzo złym świetle. Nie obnoś się ze swoimi brakami w wiedzy, bo cała płeć potem cierpi. Posłuchaj kolegi wyżej - nie rozkminiaj bo ci to nie idzie.
@AveryL: nas? ja mam prawo prezentować własne zdanie a nie poglądy ogółu... i właśnie ten post był moim poglądem, nie wypowiadam się nigdy prezentując zdanie szerszej grupy (choć pewnie wiele osób je podziela), ale interpretacja mojej rozkminy jako ogólnokobiecej. Bez przesady
@hurtwish: Nas. Bo pieprzenie głupot jednostki rzuca cień na całą płeć. A teraz wyobraź sobie, że pieprzenie bzdur jednej jednostki jest powielone do dziesięciu lub stu tysięcy pojedyńczych jednostek, które reprezentują "swój pogląd". I te dziesięć/sto tysięcy przykładów słownej głupoty osób tej samej płci, przekłada się na każdą przedstawicielkę.
@hurtwish: Nie wiem co ty wkładasz do swojej, że musisz mieć aż maści na BÓL dupy. Moja jej nie wymaga, dziękuję.
To może wyrażę się jaśniej, bo nie zrozumiałaś. Masz prawo do wyrażania swoich poglądów, ale w przyszłości nie płacz, jak za nie zostaniesz nazwaną niemądrą, a kobiety będą agresywnie reagować na jakiekolwiek uwagi pod ich adresem, bo przez jednostki takie jak ty - każda kobieta jako ogólnik jest traktowana jak