Wpis z mikrobloga

Szanowni Państwo,
Prowadzone przez nas działania zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tragicznej śmierci Magdaleny Ż. w Egipcie oraz spraw bezpośrednio lub pośrednio z nią związanych uświadomiły nam jak częstym zjawiskiem jest globalny handel kobietami w połączeniu z nowoczesnym – o wiele bardziej skomplikowanym sutenerstwem. Proceder ten jest na tyle zaawansowany i złożony, iż niektóre rodziny dotkniętych nim kobiet, które chcąc pracować w przemyśle modowym stają się wbrew ich woli żywym towarem sprzedawanym osobom trzecim w celach seksualnych, boją się zwracać o pomoc do Biura Detektywistycznego, ponieważ nie mają wystarczających środków finansowych, aby udzielono im natychmiastowego, profesjonalnego i rzetelnego wsparcia. Koszty operacyjne wielotygodniowych działań podejmowanych na tak szeroką skalę są bardzo wysokie.
Reagując więc stanowczo na powyższe pragniemy poinformować, iż postanowiliśmy uruchomić specjalną „Fundację do walki z Neo-Sutenerstwem” pod szyldem naszej marki, gdzie będziemy gotowi udzielać pomocy w owych sytuacjach rodzinom w trudnej sytuacji finansowej nieodpłatnie.
Misją fundacji jest udzielanie charytatywnej pomocy kobietom (również nieletnim), które przez oszustwo i progresywną manipulację stały się żywym towarem sprzedawanym w celach seksualnych wbrew własnej woli oraz ich rodzinom, korzystając z naszego doświadczenia operacyjnego przy wykorzystaniu wszelkich niezbędnych środków i zasobów, jakie posiadamy w sekcji Biura Detektywistycznego Lampart Group SA.
Wyrażając gotowość do walki z „Neo-Sutenerstwem” wierzymy, iż wspólnymi siłami powstrzymamy jego falę, która w największej części dotyka polskie kobiety.

Biuro Lampart Group SA

+ video

https://web.facebook.com/DetektywiLampart/videos/1375827579119536/

#magdazuk
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1korner: To koniec w tobą 1korner, wpadłeś, tworzysz teorie spiskowe. Tak się kończy przebywanie w złym towarzystwie.
A propos, ja podejrzewałam, właśnie przez tą szybka akcję Lamparta, że ktoś po prostu przekazał Lampartowi materiały, żeby je 'zalegalizować'. Szalone?
  • Odpowiedz
@grejfrut: Wiesz, że ja nawet tak sobie pomyślałem, że zaraz ktoś mi napisze tak : to ty podśmichujki robisz z dzielnych rycerzy : ser Gigaseta i ser OstrzaSprawiedliwości, a sam do k...nędzy... sadzisz teorie spisku dziennikarzy prawicowych z Lampartem! : ) Na swoją obronę nadmieniam, iż nie jestem pewien tej teorii i za niewielką wpłatę na moje konto mogę ją błyskawicznie odwołać : )

Co masz na myśli pisząc :
  • Odpowiedz
@1korner: Portaliki prawicowe im kibicują, bo to w ich stylu, wszelkie teorie spiskowe, "cały świat przeciw nam", "wałki w polityce" ( oczywiście nie te po prawej stronie), zatrute szczepionki, czipy podskórne, i te wszystkie brednie orwellowskie. Ok świat nie jest idealny, ale gdyby miała przyjąć taki punkt widzenia , to już dawno życie w takim paranoicznym strachu by straciło sens. Czekam na wyniki prokuratury. Jak na mój nos w nadchodzącym
  • Odpowiedz
@1korner: Szczerze, ja już wyraziłam swoje wątpliwości co do wielkich akcji w Egipcie- jeśli o tym nie usłyszę ( o zatrzymaniach) nie uwierzę. I jak oni mogą pisać, że nie mieli intencji wkraczać na siłę, skoro sami się podjęli tego postępowania, bez prośby nikogo z rodziny, to jednak z własnej woli działają. Jestem cierpliwa i mogę poczekać, aż prokuratura rozwiąże sprawę i ciekawi mnie wtedy stanowisko lampartów , bez względu
  • Odpowiedz
@1korner: Ale będzie ci łyso, jak zobaczysz na koncie wyższe saldo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakaś strona, która pragnie pozostać anonimowa, a chce jednocześnie nagłośnienia - no bo można włożyć w kopertę i przesłać do prokuratury, ale kto wie czy się nie 'zgubią', bo w prokuraturze bałagan. Ale ja się nie znam, tak sobie piszę. Tzn. na serio tak sobie piszę, nie 'tak sobie tylko piszę,
  • Odpowiedz
@dioxyna: Ależ to jest najstraszniejszy scenariusz! Rozwiązanie tej sprawy spowoduje, że wielu z nas poczuje się samotnymi i niepotrzebnymi. Dziesiątki tysięcy istot ludzkich - zjednoczonych ze sobą cyberwięzami na rożnych grupach fejsbukowych i innych portalach - może doznać takiej pustki, że dojdą do wniosku, że czas ze sobą skończyć. I tak uczynią - rozchodząc się po realu. Koszmar!
  • Odpowiedz
@1korner: A to jeszcze zależy jaki będzie werdykt prokuratury. Myślę,że jeśli będzie daleki od tych najbardziej kontrowersyjnych teorii, jak wykluczy działanie grupy przestępczej, a nie daj Markus okaże się niewinny, to myślę,że oni jeszcze długo będą do siebie dochodzić. Będą się jeszcze trochę kotłować i pisać o ogólnoświatowym spisku, zanim wejdą w ten stan o którym piszesz- obudzą sie w realu.
  • Odpowiedz
@grejfrut: Będzie Ci łyso, jak na jutrzejsze Zesłanie Ducha Świętego, ujrzysz rano dwóch smutnych panów, którzy zadadzą Ci pytanie: w jaki sposób weszłaś w posiadanie tych informacji?!
  • Odpowiedz
@grejfrut: Kości zostały rzucone. Będziesz musiała udowodnić istnienie wytworów swej wyobraźni. Szczególnie jeśli zostaną skonfrontowane z istnieniem tej strony, która przysłała dokumenty Lampartowi. Jedynym skutecznym antidotum, jakie bym tu widział, jest wykazanie śledczym brak wyobraźni. Aby to jakoś uwiarygodnić już dziś powinnaś zapisać się na kurs księgowego.
  • Odpowiedz
@1korner: @dioxyna: Co tu komentować. Dyskredytowanie i opluwanie jakiejś firmy za to że: a) w ogóle zajęła się sprawą, oraz b) dlatego że dobrze piszą o niej prawicowe portale - to typowa przypadłość umysłowa przeciętnego wyznawcy "prądów intelektualnych" rodem z ulic Czerskiej i Wiertniczej. A już cała reszta to tylko dopasowywanie rzeczywistości pod z góry postawioną tezę: węszenie spisku reklamowo-promocyjnego, jasnowidzenie że wszystkie ustalenia to kłamstwo, itp. Wam
  • Odpowiedz
@upsapsa: Kolejni detektywi w modelu freemium? Jak nie udaje się przykryć rzeżuchą i przenieść winy na rozochoconych lokalesów to wypuszcza się super biuro z wersją odpowiadającą na zapotrzebowanie Internetów. Ich oświadczenia mogą być co najwyżej informacją że czas palić dowody lub że wersja skręca daleko od szosy. A co jak ktoś ma „towar” na składzie? Tu nie ma żartów. A w rzeczywistości ani jedno ani drugie.
  • Odpowiedz
@upsapsa:

postanowiliśmy uruchomić specjalną „Fundację do walki z Neo-Sutenerstwem”


Pierwsze słyszę bo ktoś się tak do tego odniósł; ciekawe czy sami ukuli ten termin? Wydaje się jak najbardziej trafny. O ile 'handel ludźmi' kojarzy się raczej z użyciem przymusu, rekrutacja 'podstępem' na 'chłopaka' jest akurat ... najbardziej popularna (ponad 50% przypadków s-x traffickingu w
  • Odpowiedz
@kknnoo: Sory, że się wtryniam, ale to silniejsze ode mnie :)

Ad1. Ktoś kto postradał zmysły (obłęd) może zachowywać się identycznie jak ktoś zastraszony i załamany. Magda, która uroiła sobie, że Arabowie ją prześladują będzie zachowywała się tak samo jak Magda, którą naprawdę prześladują Arabowie. W pierwszym przypadku przyczyna jej zachowania leży w głowie, w drugim w rzeczywistości.
Ad2. Ziobro nie wytłumaczył się ze śmierci Blidy ani z tekstu "ten
  • Odpowiedz