Wpis z mikrobloga

@Stulejusz_Wielki: nie no, oddam w sklepie, tylko nie będę brał tej samej marki. na czas roboty montowałem starą baterię przeznaczoną na śmietnik i wszystko gra, a kupiłem nową, zachęcony tą pieciąletnią gwarancją i muszę oddać w sklepie. tylko co wziąć w zamian?
@Kudos te 5 lat to fikcja. Pełno haczykow w ich warunkach. Takie baterie to zawsze biorę najtańsze. Wszyscy dookoła biorą "te lepsze" o 100zl droższe i co z tego jak wymieniamy po tym samym czasie.
@Kudos: Tak jak @Stulejusz_Wielki mówi, te gwarancje wyglądają tak, że w praktyce na sam korpus do jest odlewem metalu jakiegoś, bo uszczelka nie, jakieś kulkowe łożysko nie.. czyli co się najczęściej psuje nie wchodzi w skład tej gwarancji, a co się nigdy nie psuje - tak. ;-)
@Kudos: Sam kupiłem z gwarancją 5letnią też ale dlatego, że a) była raptem 20zł droższa od tańszej, b) sklep pod domem i facet mówił że tej firmy akurat rzeczywiście gwarancje realizują najbardziej bezproblemowo i elastycznie spośród innych. Zobaczymy za 2-3 lata. ;)
@maur: wiesz, ja nie należę do ludzi asertywnych i jak nie będą chcieli mi tego przyjąć na zwrot, to komuś się krzywda stanie. bez kitu. tylko muszę jechać do innego sklepu, ale co tam może być lepszego?
@Kudos miałem raz taką zajebistą za 650zł w kuchni, z wężem itp to nawet zmywarke opłukałem. Po trzech latach ta głowica dostała takich luzów, że przeciekała. A kiedy masz zmywarkę to ten zlew jest rzadziej używany. Producent głupi nie jest i się domyśla, że jak kupujesz dzisiaj sprzęt z wyższej półki to musisz mieć zmywarkę.
@Kudos: sprawdziłem aż, ta bateria o której pisałem to firma armatura kraków. na element odlewany to nawet 100 lat gwarancji dają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)