Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty
#dgb #digibyte #rozdajo #polska #inwestycje #banki #minecraft

Mały konkursik: ( celem popularycacji DIGIBYTE )
1. Należy zaplusować ten wpis
2. Czas trwania konkursu od 02.06.2017 godzina 14:16 czasu Polskiego ( czyli od TERAZ ) - do 12 czerwca 2017r. godzina 20:00 czasu Polskiego
3. Zostanie wylosowana jedna osoba która otrzyma 1000 DGB - niezależnie od kursu DGB w dniu 12 czerwca 2017r.
4. Dla początkujących pomogę jak założyć portfel i jak zamienić DGB na złotówki

Orientacyjna wartość 1000 DGB na tą chwilę to: 117 zł

Czas start :)

// Co kolwiek postanowisz odnośnie inwestycji w DIGIBYTE rób to tylko na własną odpowiedzialność i niech to będzie przemyślana decyzja. Nie zwracaj uwagi na to co ja sądzę o danym projekcie. Nie odpowiadam za Wasze decyzje inwestycyjne i nie obiecuję absolutnie żadnego zarobku. Wasze pieniądze to Wasze inwestycja. Pamiętaj że możesz absolutnie wszystko stracić poprzez własne nie przemyślane inwestycje //
  • 19
  • Odpowiedz
@Krypto_TR: Niewiarygodne, co się teraz dzieje na giełdzie :o 1400sat zostało przed chwilą przebite, ciekaw jestem co się dalej będzie działo po 10 czerwca, cierpliwie czekając :D
Projekt DGB generalnie jest wspaniały i innowacyjny, do końca tego roku (jeśli wszystkie ich plany zostaną zrealizowane) może ze spokojem oscylować w granicach 10.000-20.000 satoshi :)

Pozdrawiam, udanego zarobku i cierpliwości życzę! ^.^
  • Odpowiedz
Pozdrawiam, udanego zarobku i cierpliwości życzę! ^.^


@Dawcio090: kiedyś byłem haotyczny - teraz wybieram wybiórczo projekty tylko dużym potencjałem i bez paniki. Generalnie nie ruszają mnie nawet chwilowe zniżki jakie były na DGB np z 980 sat jak zeszło na 500 sat to nawet nie patrzyłem na to ( tutaj fundamenty przemawiają za zwyżką moim zdaniem, niezwykle szybkie transakcje - chyba obecnie nie ma tak szybkich transakcji żaden alt i żaden
  • Odpowiedz
@Krypto_TR: Rozumiem, szczerze mówiąc ja teraz jestem jak Ty kiedyś. Niedawno wszedłem na giełdę (straciłem niegdyś duże pieniądze w HYIP'ach itd więc postanowiłem samemu zarządzać pieniędzmi), uczę się przy tym czasem tracąc, a czasem zarabiając nie będąc pewnym jak się rozwinie.

Jednak kiedy zauważyłem DGB, ściągnąłem portfel i przekonałem się na własnej skórze spostrzegłem, że to rzeczywiście najszybszy coin na rynku. Transakcje w <30 sekund i potwierdzenie w <2-3 minuty, gdzie
  • Odpowiedz
@Maze21: To tylko moje osobiste spekulacje, Ty i każdy inny może mieć inne zdanie. Nie promuję jakoś hardkorowo tego ani nie mam zamiaru do niczego ludzi przekonywać - fakty mówią same za siebie, a DGB rozwija się samoistnie nie przez reklamę, a przez to że ludzie widzący potencjał tego projektu się w niego angażują.
Dawno temu wyśmiewali się z Bitcoina, to samo było z nowszymi kryptowalutami. A teraz cóż, wystarczy się
  • Odpowiedz
kupiłeś znowu na dołku po tym jak sprzedałeś wszystko po 9 sat?


@mohicanin: tzn po sprzedaży w okolicy 900 sat , na dołku nie udało mi się odkupić.( dołek był 500 sat ) Odkupiłem w okolicu 650 sat. Ale teraz już trzymam.
  • Odpowiedz
Wielkie dzięki, epienieniążki przyszły, rep+ ,polecam tego allegrowicza #pdk


@Bladyy: Jest mi niezmiernie miło że mogłem Tobie wysłać nagrodę :) Oby te 1000 DGB kiedyś uczyniło Ciebie bogatym :)
  • Odpowiedz