Wpis z mikrobloga

od trzech wystawcow dostalem wiadro plakietek "wystawca" + "organizator" na trwajacy w #warszawa comiccon czy goodgame czy #!$%@? wie jak to sie nazywa. pierwszy dzien imprezy bardzo srednio 2/10 i nie polecam. zawody dla graczy i kilka stoisk bardzo fajne ale prawie cala reszta jest totalnie gowniana zaczynajac od gownianej klimatyzacji po wiekszosc pozostalych gownianych "atrakcji" i wystawcow.

jak widzialem znudzone dzieciaki ktore musialy wyrzygac nawet 180zl kieszonkowego za bilet to zrobilo mi sie serio przykro. cennik ma tez "opcje" takie jak "50zl za wejscie do strefy foto" by dzieci mialy szanse (nie gwarancje) zrobienia fotki z jakims rakiem typu gimber czy aktorzyna z gownianego serialu. ta impreza to totalne oranie dzieciarni i prawie nic wiecej.

na foto ja w nowej pizamce podczas #!$%@? repliki fotela znanego z jakiejs gownianej telenoweli o smokach i ruchaniu.

plus dla JEDNEGO mlodego goscia z ochrony ktory w uprzejmy i profesjonalny sposob zainteresowal sie nasza grupka dziwnie ubranych warzywniakow z przedmiotami przypominajacymi bron. caly pozostaly personel "zabezpieczajacy" impreze mial na nas #!$%@? i nawet przy wjezdzie na parking (w kominiarkach z karabinami i bez plakietek) wystarczylo ze powiedzielismy "organizator nas zaprosil".

#brzydkiburak #polskiyoutube #graotron #goodgame #comiccon
Pobierz BrzydkiBurak - od trzech wystawcow dostalem wiadro plakietek "wystawca" + "organizato...
źródło: comment_zI3uTVQxZgEhsmRkZb4VZNT0vr6vHVAp.jpg
  • 20
@BrzydkiBurak: Panowie, OP tylko dotknął czubka góry lodowej. Akurat ja byłem też na tej imprezie (niecały?) rok temu więc mam porównanie.

Poprzednia edycja: co prawda jechałem w sobotę, ale jak ktoś nie wie to te targi są w Nadarzynie pod Warszawą, organizator zapewnił wsparcie ZTM i było spoko, kursowały normalnie, fajna sprawa dla ludzi bez samochodu (czytaj: większości uczestników na dobrą sprawę)
Ta edycja: pierwszy dzień, autobus na 9 nie przyjechał,